Главная > Новости > Аеропорт "Домодєдово" зняв з себе відповідальність за теракт

Аеропорт "Домодєдово" зняв з себе відповідальність за теракт

Категория: Мир

Менеджемент аеропорту повідомив, що всі вимоги авіаційної безпеки службами "Домодєдово" були дотримані і тому вони не вважають себе винними у теракті.

Аеропорт "Домодєдово" не повинен нести відповідальність за теракт, який стався у понеділок, 24 січня. Керівництво аеропорту заявило, що вони діяли чітко у відповідальності з вимогами в галузі авіаційної безпеки.

В даний час Домодєдово працює в штатному режимі, продовжує роботу "гаряча лінія". Аеропорт організував доставку родичів тих, хто постраждав напередодні в результаті теракту, до лікарень.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив генеральному прокурору РФ Юрію Чайці перевірити виконання законів, які відносяться до питань безпеки в аеропорту "Домодєдово".

"На жаль, ми далеко не завжди застосовуємо навіть таке важливе законодавство. Тому я дав доручення генеральному прокурору перевірити, як на практиці в "Домодєдово" це законодавство діяло", - заявив президент.

"Те, що сталося, показує, що явно були порушення в забезпеченні безпеки. Таку кількість вибухівки пронести - це треба постаратися", - додав він. За його словами, за це повинні відповісти усі, хто приймає рішення в сфері безпеки аеропорту.

Як відомом, у московському аеропорту Домодєдово 24 січня о 16:32 мск (15:32 за Києвом) стався вибух. Вибухівку, за даними очевидців, привів у дію терорист-смертник, який перебував на аеровокзалі серед зустрічаючих. Порушено кримінальну справу за ст.205 Кримінального кодексу РФ (терористичний акт), ст.105 (вбивство) і ст.222 (незаконний обіг зброї).

В результаті теракту загинули 35 осіб, кількість постраждалих становить від 128 до 180 людей.

Серед загиблих знаходилася українка драматург Машутіна Ганна, яка прилетіла до Москви вручення нагороди у конкурсі сценаріїв журнала "Мистецтво кіно".

Источник: http://tsn.ua/svit/aeroport-domodyedovo-znyav-z-sebe-vidpovidalnist-za-terakt.html

Случайные улицы

ул. Шимановского Виталия ул. Дончука Василия пер. Рыльский пер. Бауманский ул. Парниковая ул. Куприна ул. Городецкого Архитектора пл. Контрактовая ул. Водников ул. Тверская ул. Короленковская ул. Нижнеключевая ул. Гришко пл. Волгоградская пер. Полесский ул. Петрицкого Анатолия ул. Тимошенко Маршала ул. Примакова ул. Терещенковская ул. Срибнокольская ул. Новороссийская пл. Славы ул. Сошенко ул. Кирова ул. Пожарского
Нас находят по поисковым запросам