Главная > Новости > На Миколаївщині ревнивець помилково перерізав горло "супернику"

На Миколаївщині ревнивець помилково перерізав горло "супернику"

Категория: Происшествия и криминал

Прийшовши додому з роботи чоловік, навіть не заходячи до хати, побачив, що світло вимкнено. Він вирішив, що його дружина пішла до колишнього коханця.

На Миколаївщині чоловік через ревнощі зарізав уявного суперника. Про це розповіли в УМВС України в Миколаївській області.

За словами правоохоронців, молодик почав жити зі своєю подругою десь рік тому. Проте в нього майже відразу виникли ревнощі до співмешканки. Жодних доказів ревнивець не знаходив, але був переконаний, що дружина потайки бігає до колишнього коханого.

Одного дня, прийшовши додому, він, навіть не заходячи до хати, побачив, що світло вимкнено. Чоловік вирішив, що його дружини вдома немає, та відправився до її колишнього співмешканця. Злочинець, за його власними словами, сподівався, що його дружина знаходиться саме там.

У минулому чоловіки були друзями, поки не закохалися у одну дівчину. Колишнього приятеля господар зустрів спокійно, та второпати, про яку зраду йдеться, ніяк не міг.

Чоловіки поспілкувались, випили, але сварка розгорілася знов. Ревнивець кілька разів вдарив господаря ножем, а щоб убити напевне - перерізав горло.

Після цього розлючений молодик кинувся шукати в будинку невірну дружину, утім, нікого не знайшов. Чоловік рушив додому, де знайшов кохану, яка весь цей час міцно спала.

Вбивцю було затримано. Наразі йому загрожує позбавлення волі від 7 до 15 років.

Нагадаємо також про інший випадок вбивства через ревнощі. У Чувашії 47-річний чоловік заколов вилами свого суперника, який пиячив із його коханкою. Зробив він це серед ночі, увірвавшись в дім своєї коханки з криком:" Вставай, твоя смерть прийшла!".

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-mikolayivschini-revnivec-pomilkovo-pererizav-gorlo-superniku.html

Случайные улицы

пер. Луговой ул. Рыбная ул. Брестская ул. Героев Войны шоссе Харьковское ул. Смелянская ул. Лыбедская ул. Саперное Поле ул. Сухумская ул. Протасов Яр ул. Пуховская пер. Замковецкий ул. Московская ул. Чудновского ул. Николаева Архитектора пл. Керченская ул. Тираспольская пер. Бехтеревский ул. Остерская ул. Рогозовская ул. Булаховского Академика пер. Георгиевский ул. Окипной Раисы ул. Речная ул. Гринченко Николая
Нас находят по поисковым запросам