Главная > Новости > Хуліган спалив живцем 5 осіб, серед них дитина та вагітна жінка

Хуліган спалив живцем 5 осіб, серед них дитина та вагітна жінка

Категория: Происшествия и криминал

32-річний чоловік з хуліганських спонукань підпалив дерев'яний двоповерховий будинок, де спали чотири жінки та маленька дівчинка.

У місті Біробіджані Єврейської автономної області Росії 32-річний чоловік з хуліганських спонукань підпалив будинок, у результаті чого загинули 5 осіб, серед них жінка, яка виношувала дитину, і дівчинка.

Пожежа сталася вночі, дерев'яний двоповерховий будинок був повністю знищений вогнем. Всередині будівлі в цей час знаходилися чотири жінки, в тому числі вагітна, і дівчинка. Всі вони загинули.

Як повідомили у міліції, зловмисник підпалив також вхідні двері, і шлях до порятунку виявився відрізаний.

Правоохоронці у ході слідства встановили особу людини, підозрюваної у скоєнні підпалу. Ним виявився біробіджанец 1979 року народження. З матеріалів справи випливає, що підпал був здійснений з хуліганських спонукань.

Нагадаємо про схожій за своєю жорстокістю випадок на Львівщині, де чоловік підпалив вагітну дружину, яка не відпускала його пити.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/huligan-spaliv-zhivcem-5-osib-sered-nih-ditina-ta-vagitna-zhinka.html

Случайные улицы

ул. Верхняя пер. Политехнический ул. Магнитогорская ул. Струтинского Сергея ул. Планетная наб. Оболонская ул. Кудряшова Николая ул. Чумака Василия пер. Святошинский ул. Литинская ул. Бучанская ул. Донца Михаила ул. Сортировочная ул. Миропольская спуск Кловский ул. Галана Ярослава ул. Верховинная ул. Полесская ул. 4-линия пер. Фадеева ул. Гарматная ул. 1 Мая ул. Житкова Бориса бульв. Леси Украинки ул. Феодосийская
Нас находят по поисковым запросам