Главная > Новости > На Луганщині чоловік бігав вулицями з ножем у грудях

На Луганщині чоловік бігав вулицями з ножем у грудях

Категория: Происшествия и криминал

Після нападу поранений чоловік зміг дістатися свого дому, а злочинця, який встромив йому ножа у груди, міліція знайшла вдома під ліжком.

У Антрациті Луганської області місцевий житель з ножем у грудях бігав вулицею. У такий спосіб він рятувався від свого випадкового знайомого, який вимагав у нього ключі від машини.

Як повідомляється, того вечора постраждалий власною автівкою повертався з відрядження. Біля однієї з кав'ярень зупинився перепочити і познайомився з молодиком.

Під час бесіди новий знайомий почав вимагати від чоловіка ключі від машини. Для більшої переконливості молодик схопив кухняного ножа, приставив до шиї чоловіку, а коли той почав вириватися, встромив ножа у грудну клітину.

Натомість поранений чоловік не лише не віддав ключів від машини, а ще й зумів утекти. Добіг до житла, і лише тут роздивився свої рани, тоді й витяг ножа.

Поки лікарі дбали про пораненого, міліція шукала нападника. Його адресу було встановлено дуже швидко, а самого молодика знайшли вдома, де він переховувався під ліжком.

Затриманому 18 років. Раніше він уже відсидів у в'язниці. Наразі йому загрожує до 12 років тюрми.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-luganschini-cholovik-bigav-vulicyami-z-nozhem-u-grudyah.html

Случайные улицы

ул. Сивашская ул. Коноплянская ул. Григоровича-Барского ул. Бондарская ул. Головко Андрея ул. Нагорная ул. Героев Войны ул. Кржижановского Академика ул. Лесорубная ул. Бестужева Александра ул. Оболонская пл. Одесская пер. Михайловский ул. Котельникова Михаила ул. Гмыри Бориса ул. Тепличная ул. Шлихтера Академика ул. Гулака Николая ул. Старосельская пер. Щусева ул. Смоленская ул. Радиальная ул. Нечуя-Левицкого ул. Рыкова Комиссара ул. Бастионная
Нас находят по поисковым запросам