Главная > Новости > На Вінничині молодший брат зарізав старшого через спадок

На Вінничині молодший брат зарізав старшого через спадок

Категория: Происшествия и криминал

Молодший брат дізнався про те, що мати переписала будинок на старшого, схопився за ніж і пішов розбиратися. Під дією алкоголя, він наніс братові поранення, внаслідок чого той загинув.

На Вінничині два брати посварилися через спадок, внаслідок чого молодший наніс старшому смертельні ножеві поранення.

Про це повідомили у Центрі суспільних зв'язків УМВС України у Вінницькій області.

У міліцію надійшов виклик, що в одному з сіл Тивровського району на вулиці знайдений поранений чоловік. На місце одразу ж виїзала соідчо-оперативна група райвідділку і карета швидкої допомоги.

Але зусилля лікарів, які намагалися врятувати потерпілого, були марними. По дорозі до лікарні чоловік помер від великої втрати крові.

З місця події оперативники вилучили знаряддя вбивства - ніж зі слідами крові. Також встановили коло осіб, які могли бути причетними до цього злочину. За підозрою у скоєнні зухвалого злочину правоохоронці затримали 21-річного брата загиблого.

Як з'ясувалося, напередодні брати були в гостях. Посиділи з друзями й випили. Молодший брат пішов додому раніше, а старший ще вирішив погуляти. Як тільки молодший повернувся додому, мати повідомила йому, що вона переписала будинок на його старшого брата. Після чого між жінкою та сином спалахнула сварка. Розлючений 21-річний хлопець схопив ніж і пішов назустріч братові. Як тільки вони зустрілися, виникла бійка, під час якої молодший брат і завдав смертельне ножове поранення старшому.

Підозрюваний затриманий. Ведеться слідство. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-vinnichini-molodshiy-brat-zarizav-starshogo-cherez-spadok.html

Случайные улицы

ул. Шмадта Отто ул. Лятошинского ул. Тургенева ул. Сумская ул. Лермонтова пер. Георгиевский ул. Белгородская ул. Краматорская ул. Тимирязевская ул. Машинистовская ул. Верховинца Василия ул. Цулукидзе ул. Уссурийская ул. Куреневская ул. Полесская ул. Верболозная ул. Бусловская ул. Астраханская ул. Нечуя-Левицкого ул. Светлогорская ул. Сапернр-Слободская ул. Зеленогорская спуск Богуславский ул. Медовая ул. Панорамная
Нас находят по поисковым запросам
брат зарізав брата міліція тивровського району