Главная > Новости > Мати задушила дитину поясом халата і порізала собі вени

Мати задушила дитину поясом халата і порізала собі вени

Категория: Происшествия и криминал

Знаходячись у депресії через проблеми особистого характеру, мати задушила 3-річного сина і намагалася покінчити життя самогубством.

Молода жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, задушила свою дитину і намагалася покінчити життя самогубством.

Встановлено, що Іванова через конфліктні відносини з чоловіком тривалий час приймала антидепресанти. У четвер, 27 січня, вранці жінка, перебуваючи у себе вдома на Пушкінській вулиці в Шушарах, будучи нетверезою задушила поясом від халата свого 5-річного сина, після чого перерізала ножем собі вени на руках.

В даний час вона у важкому стані перебуває в лікарні, у зв'язку з чим проводити з нею слідчі дії не можна. Слідчими органами порушено кримінальну справу стосовно 28-річної Світлани Іванової, не працюючої, за ознаками злочину, передбаченого п. "в" ч.2 ст.105 КК РФ (вбивство). Розслідування кримінальної справи триває.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/mati-zadushila-ditinu-poyasom-halata-i-porizala-sobi-veni.html

Случайные улицы

ул. Серповая бульв. Быкова Леонида ул. Фруктовая ул. Землянская ул. Черкасская ул. Каблукова Академика ул. Тимошенко Маршала ул. Каменева Камандарма ул. Волго-Донская ул. Бабушкина пер. Делегатский ул. Блюхера Василия ул. Гоголя ул. Пожарского ул. Яблочная ул. Конотопская ул. Толбухина бульв. Лепсе Ивана пер. Госпитальный ул. Олевская ул. Есеника Сергея ул. Вильнюсская пер. Богунский ул. Половецкая ул. Милютенко
Нас находят по поисковым запросам