Главная > Новости > Чоловік розстріляв хірурга за смерть матері під час операції

Чоловік розстріляв хірурга за смерть матері під час операції

Категория: Происшествия и криминал

Син загиблої увірвався до лікарні і випустив у нейрохірурга усю обойму резинових куль. На разі, лікар знаходиться у реанімації.

У Київській області в місті Біла Церква чоловік розстріляв хірурга, який взяв 16 тисяч гривень за операцію, після якої померла його мати. Таким чином син загиблої помстився лікарю, який її лікував.

Нейрохірург вимагав у родичів хворої жінки 16 тисяч гривень за операцію. Хірургічне втручання повинно було врятувати життя пацієнтки, тому родичі відразу ж віддали необхідну суму.

За договором, син жінки повинен був зробити передоплату у 8 тисяч гривень, а іншу частину після завершення операції.

Родич зробив так, як домовлявся з лікарем і віддав другу частину боргу після опрації. Лише пізніше він дізнався, що жінка не вижила після неї. Медик забрав усі кошти за лікування, але не повідомив, що жінка під час операції померла.

В результаті, чоловік вирішив помститися лікарю. Він увірвався до лікарні з травматичною зброєю та випустив усю обойму резинових куль у нейрохірурга. На разі, лікар знаходиться у реанімації.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/cholovik-rozstrilyav-hirurga-za-smert-materi-pid-chas-operaciyi.html

Случайные улицы

пл. Фрунзе ул. Еленовская ул. Нижнеюрковская ул. Тростянецкая пер. Попова ул. Газопроводная ул. Линейная ул. Монтажников ул. Матросова Александра ул. Садовая ул. Батумская ул. Никопольская ул. Тропинина ул. Крупской ул. Новоконстантиновская ул. Холмогорская пл. Бессарабская ул. Желябова ул. Драгоманова ул. Трехсвятительская ул. Чкалова пер. Советский ул. Ярославская ул. Гоголя ул. Ольжича
Нас находят по поисковым запросам
смерть під час операції чоловік розстріляв хірурга за смерть матері під час операції