Главная > Новости > Через погрози сатанистів 15-річні закохані стрибнули з даху багатоповерхівки

Через погрози сатанистів 15-річні закохані стрибнули з даху багатоповерхівки

Категория: Происшествия и криминал

Підлітки вилізли на дах по пожежній драбині. Останні СМС містили текст: "Вибачте нас і прощайте. Ми вас любимо, але не можемо подолати ваше нерозуміння. Якщо захочете нас згадати - подивіться на нічне зимове небо 
П'ятнадцятирічні хлопчик і дівчинка з різних міст Підмосков'я зустрічалися кілька місяців, а потім зістрибнули з даху 16-поверхового будинку. У слідчих є підстави вважати, що їх довели до самогубства сатаністи.

Молоді люди залишили передсмертне повідомлення в мобільному телефоні, після чого стрибнули вниз. В останніх SMS підлітки прощалися з батьками і писали, що не можуть подолати їх нерозуміння: "Вибачте нас і прощайте. Ми вас любимо, але не можемо подолати ваше нерозуміння. Якщо захочете нас згадати - подивіться на нічне зимове небо".

Після того як стали відомі деякі подробиці з життя юних закоханих, ЗМІ охрестили загиблих "новими Ромео і Джульєттою". Батьки Микити були категорично проти його відносин з Галею. Хлопець закинув навчання і кожного дня пропадав у коханої під Фрязіно, хоча батьки пророкували йому блискучу кар'єру військового перекладача.

Пізніше головне слідче управління СК РФ по Московській області оприлюднило нову версію обставин, що підштовхнула підлітків до самогубства: дітей шантажували і погрожували особи, які дотримуються "сатанистських" світоглядів.

У листуванні один з одним підлітки постійно цитують фрази однієї і тієї ж людини, яка систематично надсилає їм повідомлення образливого і принизливого змісту.

Дівчину перед самогубством переслідував чоловік, який, за її словами, намагався "гнобити її", "зробити життя нестерпним", у зв'язку з чим раніше вона вже намагалася покінчити життя самогубством, повідомляється на сайті Слідчого управління СК Московської області.

У зібраних слідчими матеріалах є дані, які вказують на можливу присутність сторонньої людини на місці події.

За фактом загибелі підлітків 25 січня було порушено кримінальну справу за статтею 110 КК РФ (доведення до самогубства), однак у той же день заступником прокурора постанову про порушення кримінальної справи було скасовано.

Тепер рішення буде оскаржено, оскільки слідство з'ясувало, що причина суїциду була зовсім не в особистих відносинах підлітків, а в тому, що вони піддавалися систематичним приниженням і знущанням.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/cherez-pogrozi-satanistiv-15-richni-zakohani-stribnuli-z-dahu-bagatopoverhivki.html

Случайные улицы

ул. Брюсова ул. Драгоманова ул. Чернобыльская ул. Живописная ул. Наумова Генерала ул. Леваневского пер. Луговой ул. Профинтерна ул. Пестеля Павла ул. Бойченко Александра ул. Горбачова Емельяна ул. Гвардейская ул. Экскаваторная ул. Кавказская ул. Игоревская ул. Краснодарская ул. Гамарника ул. Потехина Полковника ул. Кадиевская ул. Челябинская ул. Нестерова ул. Стадионная ул. Вышгородская ул. Симиренко ул. Лубенская
Нас находят по поисковым запросам
сатанисти і самовбивства текст смс з погрозами