Главная > Новости > Хірург розчленував родича і заховав останки по всьому місту

Хірург розчленував родича і заховав останки по всьому місту

Категория: Происшествия и криминал

Лікар вбив свого родича за те, що той не віддав йому борг. А щоб приховати сліди злочину, розчленував тіло і заховав шматки по всьому місту.

В Алтайському краї, що в Росії, ухвалено вирок 43-річному лікареві за жорстоке вбивство родича, який заборгував йому грошей, а потім сховав людські останки в різних кінцях крайового центру.

Чоловік і його родич довгий час конфліктували з приводу повернення боргу грошової суми. Якось він прийшов у нічний час в будинок боржника, знаючи, що той перебуває в квартирі один.

Між родичами знову сталася сварка, яка переросла в бійку, в ході якої зловмисник задушив потерпілого. Щоб приховати злочин, хірург поклав тіло родича в його автомобіль і відвіз в свій гараж.

У слідчому відомстві нарікають, що нелегко було залучити лікаря-вбивцю до відповідальності. Розслідування "ускладнювалося проведенням експертиз у зв'язку з фактом розчленування тіла потерпілого". Доводилося призначати повторні експертизи.

Свідки неохоче йшли на контакт зі слідчими. Навіть дружина потерпілого прийняла сторону вбивці, підтримуючи його версію про самооборону.

У результаті чоловіка засудили за кількома статтями до 9,5 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/hirurg-rozchlenuvav-rodicha-i-zahovav-ostanki-po-vsomu-misti.html

Случайные улицы

ул. Олейника Степана ул. Галицкая ул. Набережно-Корчеватская ул. Учительская ул. Печенежская ул. Прорезная ул. Ижаевича Ивана ул. Куприна ул. Бучмы Амвросия ул. Черемшины Марка ул. Тираспольская ул. Юрковская ул. Некрасовская ул. Эрнста ул. Авиаконструктора Антонова ул. Бакинская ул. Братская пер. Гордиенко Костя ул. Братиславская ул. Нежинская ул. Псковская ул. Замковецкая пер. Брест-Литовский пер ул. Боткина бульв. Дружбв Народов
Нас находят по поисковым запросам