Главная > Новости > Няня ґвалтувала однорічну дитину і відправляла відео коханому в Афганістан

Няня ґвалтувала однорічну дитину і відправляла відео коханому в Афганістан

Категория: Происшествия и криминал

Американка ґвалтувала однорічну дівчинку і показувала це своєму коханому-військовослужбовцю, щоб задовольнити його сексуальні примхи.

24-річній американці Інесс Карманіш Мон-Ламберт з Портленда пред'явлені звинувачення в зґвалтуванні однорічної дівчинки, яку їй доручено було няньчити. Сцену насильства обвинувачена зняла на відеокамеру і відправила своєму бойфренду, який проходить військову службу в Афганістані.

Ламберт, чиє основне місце роботи - один з фітнес-клубів Лос-Анджелеса, була заарештована того ж дня.

Її 31-річний бойфренд, морський піхотинець Корі Мак-Аду був також арештований співробітниками слідчого відділу ВМС в Афганістані за звинуваченням у зберіганні дитячої порнографії і буде найближчим часом відправлений до США.

У бесіді з представником відділу поліції по боротьбі з насильством щодо дітей Джоном Расселом, Ламберт визнала свою провину і повідомила, що скандальне відео було зроблено в її квартирі.

Вона також розповіла, що послала ці кадри своєму другові для того, щоб "зробити йому сексуальне задоволення".

Поліцейські побоюються, що дівчинка, про яку йдеться, - не єдина жертва Ламберт, у зв'язку з чим проводиться відповідне розслідування. Батьків дітей, з якими працювала підсудна, просять повідомляти в поліцію про виникнення у них підозри.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/nyanya-gvaltuvala-odnorichnu-ditinu-i-vidpravlyala-video-kohanomu-v-afganistan.html

Случайные улицы

ул. Черновицкая ул. Кржижановского Академика ул. Игоревская пер. Новопечерский ул. Новоконстантиновская ул. Руднева пер. Охотский ул. Хвойки Викентия ул. Учительская ул. Малиновского Маршала ул. Жабаева Жамбыла ул. Сигнальная ул. Огарева ул. Липская ул. Туполева Академика ул. Старосельская ул. Дыбенко Павла бульв. Гашека Ярослава ул. Петровская ул. Узинская ул. Шутова Полковника ул. Кудрявская ул. Леси Украинки ул. Плещеева ул. Кавказская
Нас находят по поисковым запросам
Гвалтувала відео коханому