Главная > Новости > У Британії семеро росіян звіряче зґвалтували студентку, знімаючи втіхи на відео

У Британії семеро росіян звіряче зґвалтували студентку, знімаючи втіхи на відео

Категория: Происшествия и криминал

Російський офіцер МВС з друзями попалися на груповому зґвалтуванні в Лондоні. Їхньою жертвою стала 18-річна малайзійська дівчина, яку попередньо накачали наркотиками.

У Великобританії поліція затримала сімох росіян, яких звинувачують в груповому зґвалтуванні 18-річної малайзійки. Серед підозрюваних є студенти, а також співробітник міліції.

За попередніми даними, зухвалий злочин скоєно в ніч на неділю прямо під час вечірки в престижному навчальному закладі Bellerbys College на півдні британської столиці.

Британське видання The Sun навіть наводить ім'я одного з ґвалтівників, якого називають офіцером російських правоохоронних органів - Олег Володимирович Іванов.

Жертвою сексуальної наруги з боку росіян стала 18-річна малайзійська дівчина, причому все, що відбувається, було знято на камеру iPhone. Зараз цей відеозапис, на якому молодики по черзі ґвалтують дівчину, опинився в розпорядженні поліції.

Трьом затриманим у віці 23-26 років пред'явлені звинувачення в зґвалтуванні, а ще одному 22-річному громадянину РФ, інкримінують тільки спробу сексуальної наруги. Всі четверо вже заарештовані.

Інші троє фігурантів справи уникнули арешту: двоє відпущені під заставу, а один звільнений без пред'явлення звинувачень.

The Sun також призводить і найскандальнішу деталь щодо місця роботи одного з ґвалтівників: за словами інформованого джерела, 23-річний росіянин Олег Іванов нібито є співробітником якогось "розвідувального відділу московської міліції".

Сам Іванов заперечує свій зв'язок з розвідкою і міліцією. Передбачуваний страж порядку стверджує, що теж є студентом. Він пробув на британській землі всього тиждень і, за його словами, мав намір отримати в Лондоні університетську освіту.

Разом з московським міліціонером під суд потрапили 22-річний Григорій Андрійович Мельников, 25-річний Нораір Давтян і 26-річний Арнен Сімонай.

Додамо, що жертву перед зґвалтуванням накачали наркотиками. Після події дівчина переживає глибокий стрес. Вона сама викликала поліцію після того, як ледь добралася після зґвалтування до кімнати своєї подруги.

Усі четверо заарештованих росіян постануть перед судом лондонського району Вулвіч 1 лютого.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/u-britaniyi-semero-rosiyan-zviryache-zgvaltuvali-studentku-znimayuchi-vtihi-na-video.html

Случайные улицы

ул. Комсомольская ул. Новоконстантиновская ул. Кравченко Николая ул. Гоголевская ул. Тепловозная пер. Красногвардейский ул. Верховинца Василия ул. Вильнюсская ул. Хмельницкого Богдана ул. Гречко Маршала ул. Андреевская ул. Гулака Николая ул. Бусловская ул. Булгакова ул. Хорива ул. Межевая ул. Сковороды Григория ул. Осокорская ул. Радистов ул. 1 Мая ул. Кобзарская ул. Перемоги пр. Броварской ул. Набережно-Луговая ул. Ермака
Нас находят по поисковым запросам
згвалтування зняте на видео стрес після згвалтування Відео згвалтування студентки російське згвалтування відео згвалтування в школах згвалтування.видео згвавтування відео гвалтування по російське відео згвалтувань згвалтування в милиції міліціонер у лондоні в ніч на михайла згвалтування відео згвалтування видео групове згвалтування молодої дівчини вiдео згвавтування відео зняте камерою гвалтування згвавтування вiдео в росії згвалтували відео з згвалтуванням відєо гвалтування відео про згвалтування Зґвалтування відео групове згвавтування відео відео згвалтування Студентки в росії згвалтування зняте на відео згвалтування дівчат відео згвалтування ( відео) згвалтування зняте на камеру відео видео про згвалтуваня школьниц 14 лет