Главная > Новости > На Кіровоградщині чоловік поліном забив 84-річну жінку заради ікон

На Кіровоградщині чоловік поліном забив 84-річну жінку заради ікон

Категория: Происшествия и криминал

Незадовго до здійснення злочину чоловік рубав у старої дрова, за що отримав пристойну платню. Це навело його на думку, що жінка живе непогано.

На Кіровоградщині чоловік вбив 84-річну жінку через те, що хотів заволодіти її іконами. Подробиці події розповіли у Олександрівському РВ УМВС України у Кіровоградській області.

За словами правоохоронців, чоловік був знайомий зі старою – незадовго до здійснення злочину він рубав у неї дрова, за що отримав пристойну платню. Саме це навело його на думку, що жінка живе непогано.

Як розповів пізніше сам вбивця, коли він прийшов до пенсіонерки, вона не хотіла пускати його до хати. Проте чоловік відразу сильно вдарив 84-річну жінку у обличчя.

Грошей або інших цінностей злочинець, натомість, у хаті не знайшов. Зате побачив на стіні дві ікони. Коли почав знімати їх зі стіни, старенька стала плакати та просити їх не чіпати.

Щоб втихомирити пенсіонерку, грабіжник вдарив її поліном по голові, а потім, за словами правоохоронців, бив, доки та не померла.

Міліція практично відразу встановила особистість чоловіка, раніше засудженого, який відбував покарання неодноразово, звільнився з місць позбавлення волі у липні 2010 року.

Наразі злочинцю світить до п'ятнадцяти років неволі.

Нагадаємо також про схожій випадок на Одещині, де молодий чоловік зарізав 72-річну пенсіонерку заради 500 гривень.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-kirovogradschini-cholovik-polinom-zabiv-84-richnu-zhinku-zaradi-ikon.html

Случайные улицы

ул. Старовокзальная ул. Кроливницкого ул. Грабовского Павла ул. Качуры Якова ул. Гайдара ул. Александровская ул. Медвинская ул. Завальная ул. Паустовского пер. Новопечерский ул. Коперника ул. Курортная ул. Жолудева ул. Григоровича-Барского пр. Героев Сталинграда ул. Землянская ул. Моторная ул. Якуба Коласа ул. Лобачевского пер. Квитки-Основьяненко ул. Героев Днепра ул. Бондарская ул. Комбайнеров ул. Ревуцкого ул. Мазепы Ивана
Нас находят по поисковым запросам