Главная > Новости > Бойко: всупереч вимогам МВФ газ для населення не подорожчає

Бойко: всупереч вимогам МВФ газ для населення не подорожчає

Категория: Финансы

Не дивлячись на вимоги МВФ щодо підвищення ціни газу для населеня, Бойко запевнив, що з 1 квітня блакитне паливо для українців не подорожчає.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко виключив підвищення цін на природний газ для населення з 1 квітня, що передбачено меморандумом між Кабінетом Міністрів і Міжнародним валютним фондом.

Про це він повідомив у Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум.

Бойко додав, що українська сторона погодить це питання із МВФ.

Як повідомлялося, Національна комісія регулювання електроенергетики своєю постановою від 13 липня збільшила на 50% з 1 серпня відпускні ціни на природний газ для населення та ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення й гаряче водопостачання населення.

Нагадаємо, Україна зобов'язалася перед МВФ почати поступове підвищення пенсійного віку для жінок з нинішніх 55 до 60 років, а також повторно підвищити вартість газу для населення на 50% у квітні 2011 року.

Раніше віце-прем'єр, міністр соціальної політики Тігіпко заявляв, що уряд може відмовитися від подорожчання газу, якщо знайде інший спосіб нормалізувати фінансову ситуацію НАК "Нафтогазу"

Источник: http://tsn.ua/groshi/boyko-vsuperech-vimogam-mvf-gaz-dlya-naselennya-ne-podorozhchaye.html

Случайные улицы

ул. Синеозерная ул. Бердичевская ул. Фрунзе ул. Севастопольская ул. Крамского Ивана пер. Бехтеревский ул. Семеновская ул. Боткина ул. Пролетарская ул. Куреневская ул. Грабовского Павла ул. Ушакова Николая ул. Десятинная ул. Столетова ул. Левадная ул. Ковалевской Софьи ул. Черногорская шоссе Столичное пл. Лукьяновская пр. Перемоги ул. Литинская ул. Яблочная ул. Ветрова Бориса ул. Миропольская ул. Марко Вовчка
Нас находят по поисковым запросам