Главная > Новости > Ярославський продасть черкаський "Азот" за 800 млн доларів

Ярославський продасть черкаський "Азот" за 800 млн доларів

Категория: Финансы

Бізнесмен відзначив, що в даний час завод працює з достатнім запасом міцності, тому гострої необхідності в його продажу не існує і його ціна може вирости.

Український бізнесмен Олександр Ярославський погодився б на продаж Черкаського "Азоту", якщо б запропонована ціна склала 800 млн. доларів.

"Це нижня ціна", - сказав він у п'ятницю в кулуарах 7-го українського ланчу в Давосі, організованого фондом Віктора Пінчука і групою EastOne у партнерстві з холдингом DCH Ярославського.

Бізнесмен відзначив, що в даний час завод працює з достатнім запасом міцності, тому гострої необхідності в його продажу не існує і його ціна може вирости.

"Завод добре працює за рахунок того, що я 250 млн доларів за п'ять років у нього вклав, знизив споживання газу до найкращого рівня в Україні. Поки вистачає цього, запас достатній, а там подивимося", - сказав Ярославський, відзначивши, що не боїться недавнього підвищення ціни газу.

Як повідомлялося, раніше бізнесмен повідомляв, що "Азот" готовий був купити український бізнесмен Дмитро Фірташ, що вже має активи в азотної галузі, однак запропонована ціна не влаштувала продавця.

Источник: http://tsn.ua/groshi/yaroslavskiy-prodast-cherkaskiy-azot-za-800-mln-dolariv.html

Случайные улицы

ул. Радунская ул. Ирчана Мирослава ул. Беличанская пер. Музейный ул. Солнечная ул. Кричевского Федора ул. Никольско-Ботаническая ул. Пирогова ул. Шаумяна ул. Моринецкая шоссе Чапаевское ул. Доброхотова Академика ул. Жуковского Василия ул. Кравчука Михаила пл. Московская ул. Танковая ул. Панфиловцев ул. Дружная шоссе Брест-Литовское шоссе ул. Салютная ул. Хвойки Викентия пл. Леси Украинки ул. Ирпенская ул. Верхний Вал спуск Боричев спуск
Нас находят по поисковым запросам