Главная > Новости > Азербайджан постачатиме газ в Україну

Азербайджан постачатиме газ в Україну

Категория: Финансы

Також Янукович і Алієв домовилися про постачання 4 млн тонн азербайджанської нафти на рік нафтопроводом "Одеса - Броди".

Кабінет міністрів і уряд Азербайджану підписали меморандум про співробітництво в організації поставок зрідженого природного газу на територію Україну.

Меморандум був підписаний у п'ятницю в Давосі за участю президентів України Віктора Януковича і президента Азербайджану Ільхама Алієва.

З української сторони документ підписав міністр палива і енергетики Юрій Бойко.

Також у присутності двох президентів підписано угоду між Кабінетом міністрів і урядом Азербайджану про заходи щодо розвитку співробітництва у сфері транспортування нафти по території України.

Як пояснив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, мова йде про постачання 4 млн. тонн азербайджанської нафти на рік нафтопроводом "Одеса - Броди".

Відповідаючи на питання про терміни постачань зрідженого газу в Україні, він сказав: "Коли відбудеться тендер на інвестиційний проект з будівництва в Україні першого заводу зрідженого газу, ми зможемо говорити про конкретні обсяги і, я думаю, вони будуть суттєвими".

Льовочкін також додав, що постачання зрідженого газу дозволять українській промисловості не тільки отримувати газ від альтернативних джерел, але і водночас істотно зменшити його вартість.

Источник: http://tsn.ua/groshi/azerbaydzhan-postavlyatime-gaz-v-ukrayinu.html

Случайные улицы

ул. Шлихтера Академика ул. Гайсинская пл. Спортивная ул. Стрыйская ул. Попова ул. Дарвина ул. Белгородская ул. Казанская ул. Кирова ул. Лаболаторная ул. 3-я линия ул. Минина ул. Рогнединская ул. Минская ул. Серповая ул. Муромская ул. Ушакова Николая ул. Чигорина ул. Новоукраинская ул. Маршака ул. Героев Космоса ул. Столетова ул. Пугачева пер. Стадионный ул. Гринченко Николая
Нас находят по поисковым запросам