Главная > Новости > Янукович: Україна та Росія за рік збільшили товарообіг у 3 рази

Янукович: Україна та Росія за рік збільшили товарообіг у 3 рази

Категория: Финансы

Очільник української держави зазначив, що "відносини з Росією цілком природні, вони завжди були стратегічні, вони залишаться і будуть залишатися".

Україна та РФ у 2010 р. збільшили товарообіг порівняно з 2009 р. у 3 рази - до 40 млрд доларів, заявив прездент України Віктор Янукович.

"Відносини з Росією цілком природні, вони завжди були стратегічні, вони залишаться і будуть залишатися. Тому що ми старі, давні партнери, які мають тісні зв'язки. І зацікавленість в цьому є з двох сторін. Тобто, ми відновили в цьому році товарообіг на рівні близько 40 млрд дол., який, до речі, у 2009 р. впав до 13", - сказав президент.

Янукович зазначив, що Україна багато чого зробила того, що "сприяє розвитку економік як України, так і Європейського Союзу".

"Я скажу так, що той баланс у стосунках в цьому трикутнику - Росія - Європейський Союз - Сполучені Штати Америки - є таким, я сказав би, також цілком природнім елементом зовнішньої політики нашої держави. Ми в цьому зацікавлені. Україна - це держава, яка відіграє стабілізуючу роль у стосунках на Європейському континенті. Ми це собі усвідомлюємо і ми добре розуміємо свою відповідальність", - додав Янукович.

Нагадаємо, в жовтні минулого року перший віце-прем'єр Андрій Клюєв на зустрічі з першим заступником голови уряду РФ Ігорем Шуваловим заявив, що Україна і Росія в 2010 році можуть збільшити товарообіг до 50 млрд доларів із 25,86 млрд доларів у 2009 році.

Источник: http://tsn.ua/groshi/yanukovich-ukrayina-ta-rosiya-za-rik-zbilshili-tovaroobig-u-3-razi.html

Случайные улицы

ул. Шпака Николая ул. Бассейная ул. Комарова ул. Тельмана ул. Верхняя спуск Смородинский ул. Рогнединская ул. Потебни Академика ул. Воровского ул. Сагайдака Степана пл. Минская ул. Бутлерова Академика ул. Шелковичная ул. Фрометовская проезд Глубочицкий ул. Ковпака ул. Гомельская ул. Коростенская ул. Суздальская ул. Братская ул. Новикова-Прибоя ул. Дыбенко Павла ул. Воскресенская ул. Половецкая пер. Уссурийский
Нас находят по поисковым запросам