Главная > Новости > Кожен українець вже заборгував понад 9 тисяч гривень

Кожен українець вже заборгував понад 9 тисяч гривень

Категория: Финансы

За словами екс-міністра економіки Пинзеника, у розрахунку на кожного громадянина України прямий і гарантований борг держави наближається до 10 тисяч.

Україна увійшла в 2011 рік з боргом у майже 40% ВВП проти 34,8 % 2010 року та 20% 2009 року.

"Україна увійшла у поточний рік із боргом у майже 40% ВВП проти 34,8 % минулого року та 20% позаминулого. У розрахунку на кожного громадянина України прямий і гарантований борг наближається до 10 тис. - 9,4 тис. гривень", - заявляє екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Він додав, що при очікуваному номінальному зростанні ВВП на 18,6% темпи зростання боргу виявилися у два рази вищими - 36%.

На жаль, це не кінцева сума боргу, - зазначив екс-міністр фінансів, нагадавши, що до вказаної цифри має бути додана ще сума знижки за спожитий імпортний газ, яка за міжурядовими угодами щороку має оформлятися боргом України, повідомляє прес-служба Пинзеника.

Сукупний державний і гарантований борг України в 2010 році виріс на 36,4%, або на 14,476 млрд. доларів - до 54, 289 млрд. доларів.

Источник: http://tsn.ua/groshi/kozhen-ukrayinec-vzhe-zaborguvav-ponad-9-tisyach-griven.html

Случайные улицы

ул. Одесская ул. Автопарковая ул. Баренбойма ул. Лодыгина ул. Челюскинцев ул. Коноплянская ул. 1-я линия ул. Боровиченко Марии ул. Олевская ул. Кутузова проезд Владимирский ул. Фрунзе ул. Шолом-Алейхема ул. Правобережная ул. Красицкого ул. Перемоги ул. Снайперская ул. Фруктовая ул. Писаржевского Академика пл. Бессарабская ул. Дубового Ивана ул. Линейная ул. Винницкая ул. Остерская ул. Васильковская
Нас находят по поисковым запросам