Главная > Новости > Прибуток Microsoft перевищив 6,5 мільярдів доларів

Прибуток Microsoft перевищив 6,5 мільярдів доларів

Категория: Финансы

Прибуток Microsoft склав за квартал 6,63 млрд доларів або 77 центів на акцію в порівнянні з 6,66 мільярдами роком раніше.

Продажі операційної системи Windows від Microsoft Corp виявилися нижчі прогнозів із-за слабкості ринку настільних комп'ютерів, викликавши побоювання того, що поширення мобільної інтернет-техніки ударить по основному джерелу доходів компанії, проте прибуток Microsoft склав 6,63 мільярди доларів за квартал.

Продажі звичайних персональних комп'ютерів і ноутбуків виросли тільки на 3% в останньому кварталі 2010 року, а продажі смартфонів і планшетних комп'ютерів, як очікується, будуть рости набагато швидше.

Відділення Windows понизило виручку на 30% до 5,054 мільярдів доларів при прогнозі аналітиків на рівні біля 5,3 млрд доларів. Минулого року показник був вище за середній на 1,71 млрд за рахунок відкладеної виручки і попередніх продажів Windows 7.

При цьому Microsoft здивував Уолл-стріт кращим, ніж очікувалося, квартальним прибутком, росту якого допомогло збільшення корпоративних витрат на нове програмне забезпечення і техніку після декількох років економії.

Продажі відділення Office виросли на 24% до 6 млрд.

Прибуток Microsoft склав за квартал 6,63 млрд доларів або 77 центів на акцію в порівнянні з 6,66 мільярдами роком раніше, тоді як, Уолл-стріт прогнозував 68 центів.

У свою чергу, загальна виручка виросла на 5% до 19,95 млрд, перевищивши середній прогноз аналітиків на рівні 19,15 млрд.

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу 2010-2011 фінансового року, що завершився 30 вересня, чистий прибуток компанії Microsoft виріс на 51%.

Источник: http://tsn.ua/groshi/pributok-microsoft-perevischiv-6-5-milyardiv-dolariv.html

Случайные улицы

ул. Мукачевская ул. Предславинская ул. Залки Мате ул. Кобылянской Ольги ул. Гайсинская пер. Шевченко ул. Уральская пер. Автозаводской ул. Затевахина Полковника ул. Школьная ул. Мурашко Николая ул. Госпитальная ул. Суворова ул. Воздвиженская ул. Лаврухина Николая ул. Божков Яр ул. Пугачева ул. Электротехническая ул. Семеновская ул. Шевцова Ивана пер. Народный ул. Ямская ул. Землянская ул. Сортировочная ул. Сагайдачного Петра
Нас находят по поисковым запросам