Главная > Новости > На Черкащині "у рамках реформи" закривають лікарню для 10 тисяч людей Друкувати Черкащина

На Черкащині "у рамках реформи" закривають лікарню для 10 тисяч людей Друкувати Черкащина

Категория: Украина

Цибулівську дільничну лікарню на Черкащині вирішили закрити у рамках медичної реформи і через брак фінансів на її утримання. Селяни скинуть власні гроші, щоб заклад працював.

Чиновникам забракло коштів утримувати Цибулівську дільничну лікарню на Черкащині і вони вирішили закрити заклад, який обслуговує 10 тисяч селян з 14 навколишніх сіл.

Лікарня в селі Цибулів працювала безперервно понад 100 років, навіть під час німецької окупації.

Однак зараз вона може стати жертвою нинішнього реформування медичної галузі, в концепцію якого існування дільничних лікарень не вписується. Стаціонар планують перенести в райцентр, а у Цибулеві залишити тільки амбулаторію.

"Уже доведено, що скорочення іде на половину, а це означає, що лікарня закривається", - повідомив селищний голова Володимир Кучеренко.

Селянам така реформа виявилася не до вподоби. Делегації з 14 навколишніх сіл з'їхалися на збори, аби розробити план порятунку лікарні. Запросили і власне реформаторів - районне керівництво. Після трьох годин палких дискусій усі залишилися при своєму. Переконати владу зберегти лікарню у делегатів не вийшло. Відтак селяни вирішили утримувати її за власний рахунок. Уже порахували, що для цього треба збирати щомісяця по 60 гривень з двору.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/na-cherkaschini-u-ramkah-reformi-zakrivayut-likarnyu-dlya-10-tisyach-lyudey.html

Случайные улицы

ул. Ковельская ул. Заводская ул. Котовского пл. Первозваного Андрея ул. Мелиоративная ул. Резницкая ул. Спасская ул. Тальновская ул. Зеленогорская пер. Магнитогорский пер. Артиллерийский пр. Королева Академика ул. Протасов Яр ул. Бурмистенко ул. Яблочкова ул. Бучанская ул. Серова Валентина ул. Челюскинцев ул. Фрометовская ул. Малоземельная ул. Березневая ул. Лейпцигская ул. Васильковская пер. Замковецкий ул. Кирилло-Мефодиевская
Нас находят по поисковым запросам