Главная > Новости > Міністр аграрної політики їздить на Cadillac за 17 тисяч доларів

Міністр аграрної політики їздить на Cadillac за 17 тисяч доларів

Категория: Политика

На вшанування пам'яті загиблих у бою під Крутами міністра Микола Присяжнюк приїхав на розкішному автомобілі Cadillac, який минулого року був предметом судового розгляду.

Вранці 29 січня, під час покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Крут у Києві, журналісти помітили міністра аграрної політики і продовольства України Миколу Присяжнюка, який прибув на місце на автомобілі Cadillac (держномер AA 0155 EP).

Як виявилось, наприкінці минулого року ця машина стала предметом судового розгляду. Так, запорізька компанія "Еліттранссервіс" віддала її за борги ТОВ "Групінвестсістем" (зареєстрованому в Києві).

Як свідчать судові документи, розміщені на Українському юридичному порталі, вартість автомобіля Cadillac Escalade була оцінена в 131 492,71 грн. Що цікаво: інші машини, які проходили у справі, також були оцінені в досить скромні суми.

Зокрема: Toyota Avalon (д/н AA 1221 EX) - 74 841,94 грн; Mercedes Benz G55 (д/н AA 1026 EX) - 308 599,97 грн; Mercedes Benz ML 350 (д/н AA 4844 EE) - 122 386,74 грн; BMW X5 (д/н AA 0990 EP) - 133 197,16 грн.

З матеріалів справи очевидно, що Присяжнюк придбав Cadillac нещодавно - до 22 грудня 2010 операції купівлі-продажу машини були заборонені судом.

За яку саме суму міністр придбав машину - 131 тисячу гривень або за її реальну вартість (і чи купував він її взагалі) - невідомо. Невідомо також і те, чи має він якесь відношення до структур, що фігурували у згаданому судовому розгляді.

Нагадаємо, прихильником марки Cadillac є й міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Влітку минулого року опозиційний депутат Геннадій Москаль заявив, що керівництво МВС "скинулося грошима" і подарувало Могильову на день народження шикарний автомобіль представницького класу Cadillac Escalade 2010 року випуску. Прес-служба МВС у відповідь заявила, що автомобіль підрозділам міліції Київської області на безкоштовній основі подарував невідомий благодійник.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/ministr-agrarnoyi-politiki-yizdit-na-cadillac-za-17-tisyach-dolariv.html

Случайные улицы

ул. Саратовская ул. Новодарницкая ул. Малиновского Маршала ул. Уманская ул. Депутатская ул. Милославская ул. Моторная ул. Калинина ул. Рабочая ул. Фрометовская ул. Криворожская ул. Костычева Академика ул. Мельниченко ул. Соловцова Николая пер. Стадионный ул. Сагайдака Степана ул. Луганская пл. Бессарабская ул. Молдавская ул. Политехническая пр. Ватутина Генерала ул. Чапаева ул. Моринецкая ул. Цулукидзе ул. Ольгинская
Нас находят по поисковым запросам