Главная > Новости > "Свобода": в Україні лише три нації - українці, малороси і "совки"

"Свобода": в Україні лише три нації - українці, малороси і "совки"

Категория: Украина

На думку радника Олега Тягнибока, в Україні є лише три нації - українці, малороси і так звані "совки" і саме вони борються за право на існування в країні.

В Україні наразі формуються три нації - українці, малороси і совки. Про це в інтерв'ю "Главкому" заявив заступник голови фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді, радник Олега Тягнибока Юрій Михальчишин.

Український націоналіст впевнений, що сьогодні в країні борються за право на існування три різних нацпроекта. 

"Сьогодні ми можемо досить упевнено говорити про формування сучасної української нації, малоросійської нації та неорадянської нації, представників якої в побуті і в Інтернеті називають "совками", - заявив Михальчишин.

При цьому роль сучасної української нації політик відводить тій частині староукраїнської етнічної основи, яка ідентифікує себе з українцями, усвідомлюючи наступність і безперервність української державності від Київської Русі до України зразка 1991 року.

На роль малоросів Михальчишин прочит "політично аморфну частина етнічних українців", що зазнали досить сильної денаціоналізації: зокрема, через масові репресій, колективізації, наслідки Другої світової війни для центральної, північної України.

Він також вважає, що новими українськими "совками" є ті мешканці України, які представляють результат змішаних шлюбів українців, росіян та представників інших народів колишнього Радянського Союзу.

"Це - результат національної політики радянської епохи, спрямованої на створення "нової історичної спільноти - радянського народу". Це - люди, для яких ліквідація СРСР була найбільш життєвою драмою і катастрофою в їхньому житті, які себе ще ідентифікують з єдиним загальносоюзним центром впливу в Москві", - підкреслив Михальчишин.

Він зазначив, що сучасна Україна зводиться не до протистояння 50 на 50, а до конфлікту "30% -30% -30%". В майбутньому існуванні України в сучасних межах вирішальне значення має вектор розвитку саме малоросійської нації.

"Тобто від того, яким чином політично, соціально, світоглядно поведуть себе мешканці північних та центральних регіонів України, залежить те, як буде розвиватися подальше структурування сучасного українського суспільства та української держави в межах 1991 року з Конституцією 1996 року".

Як повідомлялося, раніше Юрій Михальчишин заявляв, що в разі приходу до влади Олега Тягнибока його першими кроками буде масова люстрація чиновників.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/svoboda-v-ukrayini-lishe-tri-naciyi-ukrayinci-malorosi-i-sovki.html

Случайные улицы

пр. Правды ул. Якутская ул. Гродненская ул. Лагерная ул. Тагильская ул. Орская ул. Карьерная ул. Гетмана Вадима пер. Черниговский ул. Ставропольская ул. Крамского Ивана ул. Кроливницкого ул. Раздельная ул. Питерская ул. Верещагина ул. Кадетский Гай ул. Александровская ул. Баррикадная ул. Кривоноса Максима ул. Цимбалов Яр ул. Эрнста пл. Волгоградская ул. Новоконстантиновская ул. Тешебаева ул. Макеевская
Нас находят по поисковым запросам
українці чи малороси зразки совків українці малороси?