Главная > Новости > Табачник став на бік комуністів, які встановили пам'ятник Сталіну

Табачник став на бік комуністів, які встановили пам'ятник Сталіну

Категория: Украина

Міністр освіти і науки порадив тим, кому не подобається пам'ятник Сталіну, "не навчати інших, яким ідеологічним канонам слід поклонятися".

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник став на бік комуністів Запоріжжя, які встановили у місті пам'ятник Сталіну, що був зруйнований у грудні.

"Місцева громада має право будувати за свої гроші пам'ятник кому вона забажає. Влада не має права забороняти людям поклонятися будь-яким ідеологічним канонам, хоча повинна присікати спроби нав'язувати ці канони іншим", - сказав Табачник, виступаючи в суботу на круглому столі в Сімферополі.

"Наші опоненти можуть скільки завгодно відчувати несправедливість встановлення пам'ятника Сталіну, але поки вони продовжують за кошти державного бюджету будувати пам'ятники, що ображають почуття двох третин населення країни, вони не мають права навчати інших, кому слід поклонятися", - заявив він.

Нагадаємо, 28 грудня пам'ятнику Сталіну в Запоріжжі відрізали голову. Відповідальність за скоєне взяла на себе націоналістична організація "Тризуб".

Голову комуністи наступного дня повернули на місце, однак у новорічну ніч 31 грудня невідомі підірвали монумент. Злочин було кваліфіковано як терористичний акт, підривника оголошено в розшук.

Круглий стіл на тему "Культурно-мовне розмаїття Україна - фактор стабільності та випереджаючого розвитку" провела створена з ініціативи Табачника громадська організація "Собор громадянської згоди", що об'єднує прихильників збереження багатомовності та мультикультурності України.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/tabachnik-stav-na-bik-komunistiv-yaki-vstanovili-pam-yatnik-stalinu.html

Случайные улицы

ул. Остерская ул. Щекавицкая ул. Каунасская ул. Добрососедская пер. Щорса ул. Лохвицкая ул. Горбунова Академика ул. Куприна ул. Героев Севастополя пер. Куреневский ул. Лумумбы Патриса ул. Гайдара ул. Приречная ул. Добрынинская ул. Соловьиная ул. Цулукидзе пл. Одесская ул. Глебова ул. Васильченко ул. Рижская ул. Тихорецкая ул. Бусловская ул. Дубровицкая ул. Кудряшова ул. Черногорская
Нас находят по поисковым запросам