Главная > Новости > 12-річний хлопчик убив сестричку замість того, щоб відвести її до школи

12-річний хлопчик убив сестричку замість того, щоб відвести її до школи

Категория: Происшествия и криминал

Підліток побив і задушив свою молодшу сестру у сараї, а батькам сказав, що відвів її до школи. Відомо, що у цій родині було троє дітей.

У Карачаєво-Черкеській республіці Росії 12-річний підліток задушив свою 7-річну сестру замість того, щоб відвести її до школи.

Трагедія сталася вранці 27 січня. Брат нібито повів свою молодшу сестричку до школи, але туди дівчинка так і не дійшла. Батьки заявили в міліцію про зникнення дочки.

Весь вечір дитину шукали, але не змогли знайти. "Пізніше її брат зізнався, що замість того, щоб вести дівчинку до школи, він завів її в сарай, спочатку побив, а потім задушив", - розповіли у міліції.

Зараз слідчі допитують хлопчика, встановлюють причини трагедії. Відомо, що у цій родині було троє дітей.

Не менш страшний випадок стався кілька місяців тому у Свердловській області РФ. Півторарічний хлопчик убив свого п'ятимісячного братика металевим кухлем, коли молода матір відволіклася, щоб пограти у гру на мобільному телефоні.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/12-richniy-hlopchik-ubiv-sestrichku-zamist-togo-schob-vidvesti-yiyi-do-shkoli.html

Случайные улицы

ул. Ярославов Вал ул. Невская ул. Коперника ул. Фрометовская ул. Чапаева ул. Коцюбинского Юрия пл. Волгоградская ул. Николаева Архитектора спуск Андреевский ул. Гродненская пер. Кецховели Ладо ул. Исаакяна ул. Жмеринская ул. Батумская ул. Огарева ул. Трехсвятительская пл. Фрунзе ул. Дмитриевская ул. Новороссийская ул. Лермонтова ул. Урловская ул. Береговая ул. Гулака Николая ул. Кудряшова Николая ул. Крыленко
Нас находят по поисковым запросам
хлопчик убив свою