Главная > Новости > Названо найбільш безпечні і небезпечні автомобілі 2010 року

Названо найбільш безпечні і небезпечні автомобілі 2010 року

Категория: Наука и IT

У нинішній серії креш-тестів фахівці Euro NCAP перевірили 29 моделей і визначили найбезпечніші автомобілі.

Незалежний європейський комітет з оцінки рівня безпеки автомобілів Euro NCAP (European New Car Assessment Program) провів серію краш-тестів автомобілів 2010 року, за результатами яких назвав найбезпечніші моделі в різних класах.

C кожним роком умови для проходження різних креш-тестів, як у Європі, так і в США, постійно ускладнюються. Якщо в 2009 році найвищий бал у тому чи іншому тесті NCAP отримали 90% автомобілів-учасників, то в 2010-му - лише 65%.

У креш-тестах NCAP для того, щоб стати переможцем у своєму класі, автомобіль повинен отримати максимальний середній бал, який розраховується за результатами оцінок за чотирма критеріями: захист дорослих пасажирів, пасажирів-дітей і пішоходів, а також наявність електронних систем безпеки в базовій комплектації .

У нинішній серії креш-тестів фахівці Euro NCAP перевірили 29 моделей. За результатами тестів кращими у своїх класах стали:

Представницький автомобіль - BMW 5 Series
Компактний сімейний автомобіль - Alfa Romeo Giulietta
Клас суперміні - Honda CR-Z
Компактний повнопривідний позашляховик - Kia Sportage
Компактний мінівен - Toyota Verso

У список найбільш безпечних автомобілів потрапили також Suzuki Swift, Kia Venga, BMW X1, Volkswagen Sharan / Seat Alhambra і Citroen C4. Всі вони отримали по 5 зірок безпеки.

Крім найбезпечніших автомобілів, було визначено й найбільш небезпечні. Ними виявилися фургон Citroen Nemo і китайський позаш

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/nazvano-naybilsh-bezpechni-i-naybilsh-nebezpechni-avtomobili-2010-roku.html

Случайные улицы

ул. Кармелюка Устима пл. Европейская ул. Бахмачская ул. Молодогвардейская ул. Смелянская ул. Герцена пер. Электриков ул. Круглая ул. Чавдар Елизаветы ул. Закарпатская ул. Стальского Сулеймана ул. Затевахина Полковника пр. Навои Алишера ул. Вакуленчука ул. Жулянская спуск Днепровский ул. Верховинца Василия ул. Бондарская ул. Ушакова Николая ул. Сагайдачного Петра пер. Охтырский ул. Крупской ул. Макаренко ул. Перемоги ул. Машиноcтроительная
Нас находят по поисковым запросам
Названо найбільш безпечні і небезпечні автомобілі 2010 року небезпечні автомобілі