Главная > Новости > У Ліверпулі вручили перший диплом фахівця з The Beatles

У Ліверпулі вручили перший диплом фахівця з The Beatles

Категория: Культура

53-річна канадська співачка Мері-Лу Захалан-Кеннеді отримала диплом магістра в галузі вивчення The Beatles.

Ліверпульський університет надії видав перший диплом магістра в галузі вивчення The Beatles.

Документ отримала 53-річна канадська співачка Мері-Лу Захалан-Кеннеді.

Вона була однією з 12 осіб, що вступили в Ліверпульський університет надії на курс, присвячений The Beatles. Цей курс був введений у 2009 році.

Мері-Лу стала першою студенткою, яка особисто отримала від університету документ про присудження їй наукового ступеня.

"Курс був непростим, але захоплюючим. Я дізналася багато нового про те, як The Beatles впливають на різні сфери нашого життя", - заявила Захалан-Кеннеді.

У себе на батьківщині Мері-Лу Захалан-Кеннеді випустила три студійних альбоми. Крім того, в середині 70-х років вона отримала титул канадської королеви краси.

Нагадаємо, що в грудні 2010 року пішохідний перехід зебра на вулиці Еббі Роуд у Лондоні, який прикрасив обкладинку однойменного альбому гурту The Beatles, був визнаний культурною цінністю національного значення.

Источник: http://tsn.ua/kultura/u-liverpuli-vruchili-pershiy-diplom-fahivcya-z-the-beatles.html

Случайные улицы

спуск Фрометовский ул. Волжская ул. Цитадельная ул. Ушицкая ул. Магнитогорская ул. Ужгородская ул. Литвиненко-Вольгемут ул. Ростовская ул. Криворожская ул. Урловская ул. Резервная ул. Луговая ул. Туполева Академика ул. Фрометовская ул. Добружская пр. Комарова Космонавта шоссе Чапаевское ул. Онискевича Григория ул. Уральская шоссе Харьковское ул. Синеозерная ул. Соляная ул. Ижевская ул. Водников ул. Металлистов
Нас находят по поисковым запросам