Главная > Новости > Австралійський нейрохірург продавав квитки на операції з аукціону

Австралійський нейрохірург продавав квитки на операції з аукціону

Категория: Безумное и интересное


У австралії лікар влаштував аукціон з продажу квитків на його операції. Метою своїх дій він назвав збір коштів на дослідження в області онкології.

Наглядові органи австралійського охорони здоров'я приступили до перевірки діяльності відомого в країні хірурга, після того як він влаштував аукціон з продажу квитків на свої операції.

Як стало відомо, сіднейський нейрохірург Чарлі Тіо (Charlie Teo), на цьому тижні став членом Ордена Австралії, у жовтні 2010 року продавав квитки в свою операційну на благодійному аукціоні. На цьому заході його побачив професор Сіднейського університету, фахівець з громадської охорони здоров'я Саймон Чапмен. Він піддав дії лікаря різкій критиці, назвавши їх неетичними навіть за умови згоди пацієнта.

Саймон пояснив, що якщо ведучий у своїй області хірург попросить пацієнта, що потребує складного втручання у мозок (наприклад, з приводу пухлини), запросити на операцію глядачів, хворому буде складно відповісти відмовою. У той же час, упевнений професор, більшість людей проти подібного вторгнення у своє особисте життя.

На це Тіо відповів, що заводить зі своїми пацієнтами теплі дружні стосунки, тому може довіряти їх рішенню. Чапмен заперечив, що медичні норми та етичні принципи однакові для всіх лікарів і обов'язкові до дотримання.

Королівський австралійський коледж хірургів ініціював розслідування з метою з'ясувати, чи порушили Тіо або лікарня, де він працює, прийняті норми медичної етики. На думку виконавчого директора коледжу з хірургічних справ Джона Куїнна, перегляд операцій за плату абсолютно неприпустимий.

"Хірургія - не видовищний спорт. Це дійсно серйозна справа, в якому іноді йдеться про життя і смерть, і перегляд операції не вважається гідною поведінкою", - заявив Куінн.

Тіо на своє виправдання сказав, що завжди вживає заходів щодо забезпечення максимально можливої асептики при операціях. Крім того, він підкреслив, що ніколи сам не пропонує пацієнту пустити глядачів, а просить довірену людину, якій можна відмовити, що деякі хворі і роблять.

Нейрохірург також зазначив, що єдиною метою його ініціативи є збір коштів на дослідження в області онкології та привернення громадської уваги до проблеми раку.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/avstraliyskiy-neyrohirurg-prodavav-kvitki-na-operaciyi-z-aukcionu.html

Случайные улицы

ул. Галана Ярослава ул. Пироговского Александра ул. Бассейная ул. Анищенко пл. Вокзальная пл. Дружбы Народов ул. Бирюзова Маршала ул. Бубнова Андрея ул. Лыбедская пл. Харьковская ул. Марьяненко Ивана ул. Глебова ул. Стеценко ул. Рабочая ул. Златопольская ул. Микитенко Ивана ул. Картвелишвили ул. Донецкая ул. Наумова Генерала ул. Лохвицкая ул. Ковпака ул. Ватутина пр. Воссоединения ул. Бурмистенко шоссе Стратегическое
Нас находят по поисковым запросам