Главная > Новости > Американський сайт назвав десятку найбільш брудних готелів Європи

Американський сайт назвав десятку найбільш брудних готелів Європи

Категория: Безумное и интересное

Список найгірших готелів Європи склали, враховуючи три напрямки туризму - турецьке узбережжя Егейського моря, Лондон і Амстердам.

Враховуючи три напрямки туризму – турецьке узбережжя Егейського моря, Лондон і Амстердам – було складено список з десяти найбільш брудних готелів Європи. Такий список сайт TripAdvisor склав, спираючись на відгуки туристів.

Лідером цієї десятки став турецький готель Club Aqua Gumbet (Бодрум), який постояльці назвали "небезпечним для людей" і "пеклом на землі". Також у відгуках згадується сімейство щурів, які проживають в цьому готелі.

Другу сходинку чорного списку зайняв розташований в турецькому Ічмелер Altin Orfe Hotel. Туристи, які відпочивали там, відзначають, що перебування в цьому готелі небезпечно для здоров'я - вода капає з кондиціонерів прямо в ліжко.

На третьому місці виявився лондонський Cromwell Crown. "Це найгірше місце, в якому я коли-небудь зупинявся", - пише колишній гість готелю. Повідомляється також про цвілі у ванних, запорошених килимах, неприємні запахи і гризунів.

Ще один лондонський готель зайняв таку позицію списку - Corbigoe Hotel туристи називають "брудною коморою". На п'ятому місці - Park Hotel, знову-таки розташований в Лондоні. Постояльці вважають, що цей готель негайно має бути закритий через антисанітарні умови. І, нарешті, останній лондонський готель зі списку - Blair Victoria & Tudor Inn Hotel (восьме місце) - описується як "брудний і небезпечний". "Просто тримайтеся від нього подалі", - рекомендує колишній постоялець.

Шосте місце в списку займає амстердамський Hotel de Lantaerne, який, судячи з відгуків, не завадило б "розібрати по цеглинці і продезінфікувати". На сьомому рядку - славиться своїми клопами Hotel Y Boulevard, також розташований в Амстердамі. У кожній кімнаті ще одного амстердамського готелю – Hotel Manofa (дев'яте місце) - живуть миші. Причому багато хто з них воліють спати в м'яких ліжках постояльців. І, нарешті, замикає список амстердамський ж Hotel The Globe, в якому гості виявили брудні простирадла.

Нагадаємо, раніше звання кращого готелю миру отримав Metropole Monte-Carlo під час щорічної зустрічі членів міжнародної асоціації Leading Hotels of the World, яка відбулася в Токіо. До Асоціації входять 440 престижних готелів і курортів.

Готель Metropole Monte-Carlo отримав найбільшу кількість балів у порівнянні з іншими готелями, підтвердивши тим самим найвищий рівень якості обслуговування і умов проживання.

Нагадаємо, раніше було складено рейтинг найдивовижніших та незвичайних готелів світу.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/amerikanskiy-sayt-nazvav-desyatku-naybilsh-brudnih-goteliv-yevropi.html

Случайные улицы

ул. Котельникова Михаила пр. Королева Академика ул. Нижний Вал ул. Никопольская ул. Кричевского Федора ул. Софиевская ул. Водогонная ул. Олейника Степана спуск Боричев спуск ул. Щекавицкая ул. Большая Китаевская ул. Василенко Николая пр. Курбаса Леся пер. Садовый 1-й пер. Бурмистенко ул. Стратонавтов ул. Тулузы ул. Игоревская ул. Козелецкая ул. Золотоношская ул. Милютенко ул. Курская ул. 1-я линия ул. Дубового Ивана ул. Красногвардейская
Нас находят по поисковым запросам
американський сайт