Главная > Новости > Чоловік попросив поліцію захистити його від схибленої на сексі дружини

Чоловік попросив поліцію захистити його від схибленої на сексі дружини

Категория: Безумное и интересное

У Німеччині до поліції звернувся чоловік, який поскаржився на свою дружину через її постійне бажання до сексу.

Уродженець Туреччини, який проживає в Німеччині (його ім'я не називається), звернувся в поліцію з проханням захистити його від дружини, яка, як він вважає, схиблена на сексі. Чоловік попросив поліцейських дозволити йому залишитися переночувати у відділку.

Турок, який звернувся до співробітників правоохоронних органів, розповів, що одружений вже 18 років, і за час шлюбу встиг обзавестися двома дітьми. Але останні кілька років сімейне життя здається йому нестерпним - дружина чіпляється до нього і вимагає зайнятися з нею сексом.

Житель Німеччини зізнався, що рятується від наполегливої дружини в окремій кімнаті. За словами чоловіка, протягом чотирьох років він спить окремо від дружини на дивані.

У найближчому майбутньому чоловік планує подати на розлучення і розлучитися зі своєю ненаситною дружиною.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/cholovik-poprosiv-policiyu-zahistiti-yogo-vid-shiblenoyi-na-seksi-druzhini.html

Случайные улицы

ул. Бучмы Амвросия ул. Пулюя ул. Далекая ул. Кудряшова ул. Ямская пр. Ватутина Генерала ул. Глебова ул. Ветряные горы ул. Парковая ул. Богатырская ул. Тепличная ул. Панаса Мирного пер. Минский ул. Лермонтова ул. Кожемяцкая пл. Шевченко Тараса ул. Николая Амосова ул. Ирпенская ул. Перспективная ул. 1-я линия ул. Флоренции ул. Медицинская ул. Линейная пер. Куреневский ул. Ревуцкого
Нас находят по поисковым запросам
Постійне бажання сексy захистити чоловіка