Главная > Новости > ТОП-10 найнезвичайніших готелів світу

ТОП-10 найнезвичайніших готелів світу

Категория: Безумное и интересное

Складено рейтинг найнезвичайніших готелів, серед яких і готель у вигляді хом'яка, готель зі сміття, готель із солі та інші.

Складено рейтинг найдивовижніших та незвичайних готелів світу. Кожен готель має ексклюзивний дизайн та архітектуру. Швидше за все і пожильці цих готелів не звичайні люди, а поціновувачі специфічного відпочинку.

Одним з найнезвичайніших готелів у рейтингу є готель у вигляді мисливського собаки. Він побудований у вигляді мисливського пса. Інтер'єр також виконаний у вигляді собак.

Готель у вигляді будинків

Цей готель виглядає, як головоломка. Він складається з невеликих будиночків надбудованих один над одним. Дизайн був розроблений архітектурною майстернею WAM Architecten. Готель складається з 11 поверхів і має 160 номерів на будь-який смак.

Готель у вигляді хом'яка

Цей готель знаходиться у Франції. Внутрішній його вигляд нагадує лігво хом'яка. За 99 євро на добу кожен відвідувач може себе відчути як у лігві хом'яка. Гості готелю можуть навіть покрутити велике колесо з хом'яком.

Готель V8

Він розташований в Німеччині. Це справжній рай для поціновувачів автомобілів, всі ліжка виконані у формі машин. Весь інтер'єр виконаний в автомобільному стилі.

Китайський готель Tianzi

Готель більше нагадує гігантську статую. Він виконаний в китайському стилі і складається з 10 поверхів. Побудований був цей дивовижний готель в 2001 році, пізніше був внесений до Книги рекордів Гіннесса.

Готель зі сміття

Цей готель розроблений німецьким архітектором HA Schult і знаходиться в Іспанії. Він зроблений з 12 тонн сміття, який зібрали на європейських пляжах. У ньому всього п'ять кімнат.

Музичний готель в Берліні

Стелі і стіни готелю оформлені в музичному стилі з гітарами та іншими інструментами на стелі.

Готель 9h

Японський готель-капсула побудований в 1979 році. Кожен номер в ньому виконаний у вигляді капсули.

Літературний готель

Перший в світі літературний готель, для людей мистецтва. Знаходиться він у Франції. Номери в цьому готелі мають дуже добру звукоізоляцію. Він відзначається тим, що читати книги можна в повній тиші.

Готель із солі

Такі готелі зараз з'являються в різних країнах в усьому світі. Але цей готель відрізняється тим, що він повністю побудований з солі - підлога, дахи та стіни. Розташований він на східному узбережжі Болівії.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/top-10-naynezvichaynishih-goteley-svitu.html

Случайные улицы

ул. Старицкого ул. Искровская пл. Почтовая ул. Городецкого Архитектора пл. Спивака Михаила ул. Комсомольская шоссе Гостомельское ул. Березневая ул. Фанерная ул. Стрыйская ул. Белгородская ул. Пика Вильгельма ул. Волховская ул. Кржижановского Академика ул. Малиновского Маршала ул. Воровского ул. Братская ул. Феодосийская ул. Булаховского Академика ул. Автопарковая ул. Протасов Яр ул. Молочанская пер. Гордиенко Костя ул. Москворецкая пер. Полесский
Нас находят по поисковым запросам
20 найдивовижніших готелів світу 10 найнезвичайныших готелыв свыту Готель у вигляді хом'яка топ-10 готелів світу топ 10 готелів в якому стилі виконані інтер'єри у готелях Готель у вигляді будинків інтерєри в готелі незвичайних готелів світу дивовижний готель з сміття дивовижні готелі найнезвичайніший готель топ 10 готелів світу готель з солі топ 10 інтер єрів стилі готелів світу топ 10 найнезвичайніших готелі з незвичайною архітектурою найнезвичайніші дороги світу готель в книзі рекордів гіннеса топ рейтинг готелів світу музичний готель в берліні 10 готелів світу топ готелів найнезвичайніша архітектура незвичайніші готелі рейтинг готелів світу топ готелы свыту готелі топ інтерєр кімнати в музичному стилі топ 10 найзвичайніших готелів не звичайні інтерєри готелів топ 10 найдивовижніших готелів світу топ 10 найнезвичайныших готелі світу 10 найдивніших готеліва світу топ 10 найкрасивіших готелів світу