Главная > Новости > У Севастополі жорстоко вбили двох маленьких дівчаток - вони були в розшуку місяць

У Севастополі жорстоко вбили двох маленьких дівчаток - вони були в розшуку місяць

Категория: Происшествия и криминал

Весь цей час високі міліцейські чини заспокоювали людей, що дівчатка живі, а "пішли в мандри" , бо у них неблагополучні родини.

Дівчаток, яких з 5 січня шукали разом з міліцією добровільні пошукові групи севастопольців, знайшли мертвими.

Тіло 10-річної учениці СШ № 4 Насті Балябіної випадково помітила жінка, що проходила увечері 29 січня за гаражами кооперативу, близько 22.00 вона повідомила про це в міліцію. Близько полудня 30 січня вже оперативники в тому ж районі виявили тіло 11-річної учениці школи-інтернату № 3 Тані Мізін.

Це всього за 500-600 м від будинку, де жили подружки – діти зі звичайних небагатих родин, які наші правоохоронці наполегливо намагалися чомусь записати в неблагополучні, пише "Сегодня".

У міліції про жахливу знахідку поки нічого не говорять - черговий Ленінського РУВС відповів, що ніяких відомостей не має у своєму розпорядженні.

За неофіційною інформацією, тіла дітей вивезли з місця вбивства і підкинули за гаражі. На тілі Насті виявлено кілька колото-різаних ран і імовірно вона була вбита 4-5 днів тому, так само як і Таня.

Не виключено, що діти з дня зникнення були живі як мінімум три тижні і знаходилися під замком десь у межах міста, коли десятки добровольців і міліція з кінологами буквально прочісували район за районом.

Ще кілька днів тому високі міліцейські чини заспокоювали городян відомостями, що дівчатка живі і десь бродяжать.

Останній раз Настю і Таню бачили живими у дворі їхнього будинку 4 січня. Вони пішли близько 11 ранку і додому не повернулися. Наступного дня був оголошений їхній розшук. Пізніше з'являлися суперечливі відомості про те, що вони нібито потрапляли в об'єктив камер зовнішнього спостереження 5 і 6 січня. По місту були розклеєні тисячі листівок, остання партія - з датуванням 30 січня: севастопольців не покидала надія, що діти повернуться додому.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/u-sevastopoli-zhorstoko-vbili-dvoh-malenkih-divchatok-voni-buli-v-rozshuku-misyac.html

Случайные улицы

ул. Ярмолы Виктора ул. Дымерская ул. Василевской Ванды ул. Пролетарская ул. Курортная ул. Шлихтера Академика ул. Островная ул. Ушицкая пер. Артиллерийский ул. Стельмаха Михаила ул. Багговутовская ул. Краснопольская ул. Малоземельная ул. Проводницкая ул. Потебни Академика пл. Анкары ул. Коростенская ул. Золотоношская ул. Дарвина пл. Новороссийская пер. Краматорский пр. Оболонский ул. Павленко ул. Шелковичная ул. Сеченова
Нас находят по поисковым запросам