Главная > Новости > Нудьгуючи за чоловіком, депресивна мати застрелила дітей за балакучість

Нудьгуючи за чоловіком, депресивна мати застрелила дітей за балакучість

Категория: Происшествия и криминал

Дружина військовослужбовця страждала через депресію і одного разу вбила своїх дітей, які дратували її своєю балакучістю.

Мешканка міста Тампа в штаті Флорида на південному сході США застрелила своїх дітей-підлітків за те, що вони огризалися і занадто багато розмовляли.

50-річну Джулі Пауерс Шенекер знайшли у закривавленому одязі на задньому ґанку її будинку в багатому районі Тампи. Тіло її 16-річної дочки знаходилося в спальні на другому поверсі, а тіло 13-річного сина - в позашляховику в гаражі. Жінка пояснила мотиви вбивства поліцейським, а потім повторила ці свідчення в суді.

Підлітки були застрелені з пістолета калібру 38. Шенекер мала намір покінчити з собою, але не змогла. Поліції в будинок викликала бабуся вбитих, яка проживає в Техасі. Вона занепокоїлася, не зумівши зв'язатися з дочкою.

За словами матері Шенекер, та страждала депресією і часто скаржилася на дітей.

Арештована не стала заперечувати звинувачення у вбивстві. Вона міститься під вартою.

Батько дітей, полковник сухопутних військ Паркер Шенекер, під час вбивства перебував у службовому відрядженні в Катарі.

Нагадаємо, нещодавно росіянка, знаходячись у депресії через проблеми особистого характеру, задушила 3-річного сина і намагалася покінчити життя самогубством.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/nudguyuchi-za-cholovikom-depresivna-mati-zastrelila-ditey-za-balakuchist.html

Случайные улицы

ул. Цветаевой Марины ул. Неманская ул. Федько Ивана ул. Микитенко Ивана ул. Александровская ул. Оборонная ул. Павлоградская ул. Днепровая пер. Кировоградский ул. Рыбная ул. Коренная ул. Танкистов ул. Гайдара пер. Десятинный ул. Фастовская пер. Виноградный пер. Садовый ул. Бобринецкая ул. Булаховского Академика ул. Рылеева ул. Светлая аллея Петровская ул. Красноткацкая пер. Маршака ул. Ялтинская
Нас находят по поисковым запросам