Главная > Новости > Няня втопила у ванній хлопчика-інваліда, поки батьки відпочивали на курорті

Няня втопила у ванній хлопчика-інваліда, поки батьки відпочивали на курорті

Категория: Происшествия и криминал

Жінка доглядала 10-річного хлопчика, який страждав на епілепсію та дитячий-церебральний параліч. Батьки не взяли його з собою відпочивати до Єгипту.

У Москві доглядальниця втопила 10-річного хлопчика-інваліда у ванній. Він не міг чинити їй опір.

Жінка підробляла нянею у знайомих, і залишилася на кілька днів наодинці зі своїм вихованцем. Батьки дитини, взявши молодшого сина з собою, поїхали відпочивати до Єгипту.

Старший хлопчик залишився вдома з нянею, яку родина знала 13 років. Йому було 10 років, і він мав мав органічні ураження нервової системи, страждав на епілепсію та ДЦП.

Жінка доглядала хлопчика неодноразово, і підозр москвичка у батьків убитої дитини не викликала. Що сталося в ту фатальну січневу ніч, слідчі наразі з'ясувують.

Офіційна причина смерті, зазначена в матеріалах кримінальної справи - утоплення у воді.
Слідчі відзначають, що дитина перебувала в безпорадному стані і чинити опір няні не могла.

За даними слідчих, сама няня госпіталізована у психіатричну лікарню. Діагноз - "галюцинаторно-маячний синдром".

Нагадаємо, нещодавно у США няня ґвалтувала однорічну дитину і відсилала відео своєму коханому в Афганістан.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/nyanya-vtopila-u-vanniy-hlopchika-invalida-poki-batki-vidpochivali-na-kurorti.html

Случайные улицы

ул. Майбороды Платона ул. Локомотивная ул. Старая Поляна ул. Косенко ул. Газопроводная ул. Залки Мате ул. Эспланадная ул. Бутлерова Академика ул. Шепелева Николая ул. Смолича Юрия ул. Панорамная пер. Квитки-Основьяненко ул. Челюскинцев ул. Белецкого Академика ул. Дорогожицкая ул. Новоукраинская шоссе Надднепрянское ул. Димитрова (Деловая) ул. Малышко Андрея пер. Бауманский ул. Танкистов ул. Сырецко-Садовая ул. Кайсарова ул. Калинина ул. Ясная
Нас находят по поисковым запросам