Главная > Новости > Школяр жбурнув у вчительку партою, переламавши їй ноги

Школяр жбурнув у вчительку партою, переламавши їй ноги

Категория: Происшествия и криминал

Старшокласник розгнівався на вчительку за зроблене зауваження і жбурнув у неї шкільною партою.

В ізраїльському місті Кір’ят-Хаїм один із старшокласників, не згодний із зауваженням вчителя, кинув у її напрямку шкільну парту. Важкий стіл вдарив жінку по ногах. Лікарі зафіксували в потерпілої подвійний перелом кінцівок.

За даними видання, викладачка високо оцінила знання учня, однак висловила невдоволення його поведінкою при спілкуванні з однокашниками.

Як зазначається, учень неодноразово вчиняв дії насильницького характеру щодо інших старшокласників.

Аналогічний випадок стався наприкінці листопада у ізраїльському місті Нетанія, де учень шостого класу однієї із середніх міста штовхнув парту в напрямку вчительки англійської мови, яка зробила йому зауваження. Удар було зроблено в живіт жінки, яка втратила рівновагу і впала на підлогу.

Вчителька отримала легке поранення і була доставлена до місцевої лікарні - у викладачки відкрилася внутрішня кровотеча.

Причиною зауваження стала неадекватна поведінка групи учнів, які під час уроку англійської кидалися у вчительку папірцями в той момент, коли вона поверталася до дошки. Раніше цей же учень відкрито погрожував педагогу тим, що в разі ще одного зауваження "надає їй ляпасів".

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/shkolyar-zhburnuv-u-vchitelku-partoyu-perelamavshi-yiy-nogi.html

Случайные улицы

ул. Теслярская ул. Оболонская ул. Федорова Ивана ул. Предславинская пер. Машиностроительный ул. Любарская пер. Гродненский ул. Сосницкая бульв. Тараса Шевченко ул. Сквирская ул. Стрелецкая ул. Хорива ул. Пуща-Водицкая ул. Ильинская ул. Российская ул. Берковецкая ул. Заводская пер. Землянский ул. Полупанова ул. Запорожца Петра пл. Театральная ул. Каблукова Академика ул. Заньковецкой пл. Кривоноса Петра ул. Бонч-Бруевича
Нас находят по поисковым запросам