Главная > Новости > У Львові колишній зек почикрижив ножем чоловіка, але забув за що

У Львові колишній зек почикрижив ножем чоловіка, але забув за що

Категория: Происшествия и криминал

Чоловік завдав сторожеві автостоянки, з яким пив, тридцять ножових поранень, двадцять з яких у шию.

Звільнений з ув'язнення молодий житель Львова завдав випадковому знайомому, сторожеві автостоянки, тридцять ножових поранень, двадцять з яких у шию. Проте причина сварки залишилася невідомою.

Як розповіли у міліції, повідомлення про знайдення тіла надійшло вночі: до відділення зателефонував схвильований чоловік, який приїхав, щоб припаркувати машину на стоянці, й побачив у приміщенні вбитого сторожа.

На місце одразу вирушили оперативники. Завдяки свідченням очевидців, які бачили сторожа з незнайомим, підозрілого чоловіка знайшли вже вдосвіта, неподалік стоянки, в занедбаному будинку.

Чоловік мирно спав, навіть не змінивши заляпаного кров'ю одягу. Поруч лежали два мобільні телефони, вкрадені у сторожа.

Як розповів затриманий, до стоянки він прийшов у пошуках місця для підзарядки телефона. Познайомився зі сторожем, з яким вони невдовзі почали розпивати спиртні напої.

Вбивця, за його власними словами, не пам’ятає, за що напав на сторожа з ножем.

Коли затриманого привезли до райвідділку, з'ясувалося, що на волі чоловік не пробув і тижня - вийшов із в'язниці лише на початку січня, де відбував покарання за статтями "крадіжка" та "грабіж"

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/u-lvovi-kolishniy-zek-pochikrizhiv-nozhem-cholovika-ale-ne-zgadav-za-scho.html

Случайные улицы

ул. Лысогорская ул. Гречко Маршала бульв. Кольцова ул. Черногорская ул. Молодогвардейская ул. Лыбедская ул. Мыльчакова пер. Черешневый ул. Добрососедская ул. Сивашская ул. Горловская ул. Коперника ул. Жолудева ул. Руденко Ларисы пр. Мира ул. Бонч-Бруевича ул. Яблочкова ул. Лагерная ул. Подлесная пл. Московская ул. Марко Вовчка ул. Большая Окружная ул. Семеновская ул. Николаева Архитектора ул. Цветаевой Марины
Нас находят по поисковым запросам
зеки на волі у львові зекі у львові