Главная > Новости > Банда ґвалтівників зі школяром на чолі по-звірячому катувала жертв ножами та кислотою

Банда ґвалтівників зі школяром на чолі по-звірячому катувала жертв ножами та кислотою

Категория: Происшествия и криминал

Ватажком угруповання виявився старшокласник 1993 року народження на прізвисько Цербер. Його прізвисько злочинці вирізали на спині однієї з потерпілих.

У Єврейській автономній області Росії винесений вирок трьом ґвалтівникам, які кілька годин катували своїх жертв.

Ватажком угруповання виявився старшокласник 1993 року народження на прізвисько Цербер. Його прізвисько злочинці вирізали на спині однієї з потерпілих. Саме завдяки цьому злочин було розкрито по гарячих слідах.

Як розповіли правоохоронці, зловмисники в масках проникли вночі в квартиру, де проживали потерпілі, а разом з ними один з бандитів. Це було зроблено під приводом стягнення уявного грошового боргу.

Протягом декількох годин нальотчики піддавали трьох жінок жорстоким катуванням: в них кидали ножі, наносили різані рани, які посипали сіллю і заливали оцтовою кислотою, а також підпалювали жертвам волосся і обливали їх холодною водою. Крім того, злочинці згвалтували жінок.

Одна з жінок, не витримавши болю, вказала місце, де зберігалися гроші. Знайдені цінності були викрадені і поділені між нападниками.

Як повідомляється, суд виніс трьом злочинцям порівняно м'яке покарання. Неповнолітній одинадцятикласник, який, за даними слідчих, у злочинах "грав найбільш активну роль і робив їх з особливою жорстокістю", проведе за гратами лише 5,5 року. А його спільники отримали 4,5 роки і 4 роки позбавлення волі відповідно.

Вирок суду поки не вступив в законну силу.

Нагадаємо про схожій випадок жорстокого катування у Полтаві: двоє дівчат цілу ніч били подругу і склом та лаком писали на її тілі матюки

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/banda-gvaltivnikiv-zi-shkolyarom-na-choli-po-zviryachomu-katuvala-zhertv-nozhami-ta-kislotoyu.html

Случайные улицы

ул. Якубовского Маршала ул. Героев Днепра ул. Черновола Вячеслава пер. Карельский ул. Бусловская ул. Соломенская ул. Старокиевская ул. Луначарского пер. Любарский бульв. Лепсе Ивана пл. Героев Великой Отечественной Войны ул. Вакуленчука ул. Дундича Олеко ул. Гарматная ул. 4-линия ул. Грабовского Павла ул. Коноплянская ул. Красноармейская ул. Крайняя пр. Тычины Павла ул. Левитана пер. Маршака ул. Новополевая ул. Салютная ул. Ковалевской Софьи
Нас находят по поисковым запросам