Главная > Новости > На Волині дочка зарізала батька, який намагався повчати її

На Волині дочка зарізала батька, який намагався повчати її

Категория: Происшествия и криминал

Дочка, жінка "легкої поведінки", постійно вживала алкоголь, до того ж, регулярно залишала дім, покинувши трирічну дитину на свого батька.

На Волині 24-річна жінка під час сварки кухняним ножем зарізала свого 58-річного батька.

Як розповіла сама вбивця, батько-пенсіонер багато пив, через це неодноразово бив її та стару матір. Проте, за словами правоохоронців, дочка, жінка "легкої поведінки", сама постійно вживала алкоголь, до того ж, регулярно залишала дім, покинувши трирічну дитину на свого батька. Пенсіонер неодноразово брався наставити дочку на шлях істинний.

У день, коли сталася подія, батько знов під час вживання спиртного затіяв конфлікт, внаслідок чого отримав ножове поранення у спину.

Удар кухняним ножем був один, але глибокий. Лезо зачепило життєво важливі органи, і менше, ніж за 5 хвилин, пенсіонер уже не подавав ознак життя. Дочка тим часом допила горілку і вирядила знайомого викликати для батька "швидку". За медиками прибули і правоохоронці.

Жінка одразу ж визнала свою вину. За словами міліціонерів, після обслідування у неї в крові знайшли 2,7 проміле алкоголю. Тобто, протягом цілого дня вона вживала спиртні напої.

Кримінальну справу за фактом події вже порушено.

Нагадаємо про схожій випадок, що стався на Донеччині, у листопаді 2010 року. У Макіївці 40-річний місцевий житель вбив батька, бо вважав, що той підсипає йому в їжу препарат від алкоголізму.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-volini-dochka-zarizala-batka-yakiy-namagavsya-povchati-yiyi.html

Случайные улицы

ул. Попова пер. Волго-Донский ул. Перемоги ул. Кунанбаева Абая ул. Нечуя-Левицкого ул. Ясная ул. Лаврухина Николая ул. Писаржевского Академика ул. Добружская пер. Карельский ул. Постовая ул. Джалиля Мусы ул. Руднева дорога Набережно-Печерская ул. Международная ул. Стражеско Академика ул. Зализника Максима ул. Краковская ул. Гайдара ул. Гринченко Бориса ул. Фрометовская ул. Палладина Академика ул. Глубочицкая пл. Луначарского ул. Салютная
Нас находят по поисковым запросам