Главная > Новости > Янукович: КС схвалить зміни до Конституції - це чиста формальність

Янукович: КС схвалить зміни до Конституції - це чиста формальність

Категория: Политика

Віктор Янукович наголосив, що Верховна рада продовжила свій і президентський термін повноважень на законних підставах.


President.gov.ua
Віктор Янукович
Президент Віктор Янукович заявив, що Конституційний суд підтримає ухвалені 1 лютого в парламенті зміни до Конституції.


"Я впевнений, що Конституційний суд підтримає ухвалені зміни. Це буде чиста формальність", - сказав Янукович в інтерв'ю польській Gazeta Wyborcza.

Цитуючи слова українського президента, видання зазначило, що "його люди становлять більшість у суді".

Янукович також наголосив, що продовження терміну повноважень Верховної ради до 28 жовтня 2012 року зміцнить стабільність в Україні. Він підкреслив, що всі зміни відбулися на законних підставах.

"Гарантую, що вибори в 2012 році проводитимуться вільно і демократично. Україна не зійде з одного разу обраного шляху свободи і плюралізму. Нашою стратегічною метою є інтеграція з ЄС і ми всебічно до цього наближаємося", - підкреслив український президент.

Нагадаємо, на першому ж засіданні восьмої сесії 1 лютого Верховна рада внесла зміни до Конституції щодо термінів виборів, продовживши свої повноваження до 2012 року, а президента – до 2015.

Це рішення підтримали 310 депутатів з 300 необхідних. Водночас представники опозиційних фракцій БЮТ і НУ-НС заявили, що голосування було сфальсифіковане. Так, за словами "нунсівця" Володимира Ар'єва, у той час як він нібито "голосував", він насправді був у літаку по дорозі до США, і його картка для голосування була весь час з ним. У БЮТ стверджують, що загалом у залі не було 25 людей з тих, чиї голоси були враховані "за".

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/futbolist-vbivcya-gotoviy-vidsiditi-10-rokiv-i-splatiti-12-mln-grn.html

Случайные улицы

ул. Бахмачская ул. Батуринская пер. Орловский ул. Строкача Тимофея пер. Гордиенко Костя ул. Коноплянская ул. Якира ул. Речная пл. Франко Ивана ул. Криничная ул. Севастопольская ул. Локомотивная пр. Рокоссовского Маршала ул. Гавро Лайоша ул. Ватутина ул. Волго-Донская пер. Черешневый ул. Димитрова (Деловая) ул. Тульчинская ул. Золотоустовская ул. Бурмистенко ул. Сновская ул. Водогонная ул. Комарова ул. Молочанская
Нас находят по поисковым запросам