Главная > Новости > Футболіст-вбивця готовий відсидіти 10 років і сплатити 12 млн грн

Футболіст-вбивця готовий відсидіти 10 років і сплатити 12 млн грн

Категория: Украина

У Севастополі почався суд над футболістом, який на своєму BMW збив на смерть молоду жінку з двома маленькими дітьми. Винуватець повністю визнав свою провину.

У Севастополі пройшло попереднє слухання суду у справі про жахливу аварію, що сталася 21 листопада минулого року. У цей день гравець футбольного клубу "Севастополь" Владислав Піскун на своєму BMW збив на тротуарі 26-річну Ліну Воронкову з двома маленькими доньками (1,5 і 5-ти років). Усі троє загинули на місці.

Рідні жертв заявили цивільний позов на 12 млн грн. За ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу за аварію з трьома загиблими Піскуну загрожує від 5 до 10 років в'язниці.

"Провину Владислав визнає повністю, згоден, що перевищив швидкість, і готовий понести покарання", - заявив його адвокат Олександр Рудь, пише "Газета по-київські".

За словами захисника, Піскун уже виплатив 16 тисяч гривень знайомій дівчині, яка їхала з ним в BMW і теж постраждала в аварії. У неї був складний перелом і була потрібна операція.

"Що стосується вимог сім'ї Воронкових (12 млн грн), то це нечувана сума, однак мій підзахисний покладається в цьому питанні на суд. Що присудять виплатити, те його сім'я і буде віддавати. Заперечувати цивільний позов ми не будемо", - запевнив юрист.

Попри скоєне, родина від Піскуна не відвернулася. У СІЗО його регулярно відвідує матір, вона ж на суді збирається бути його громадським захисником.

Нагадаємо, слідство у справі футболіста-вбивці, як охрестили Піскуна ЗМІ, завершилося ще 28 грудня.

"Експертизи показали, що водій був тверезий, а ДТП сталося через високу швидкість, на якій обвинувачений вже не зміг контролювати автомобіль. Точну цифру експерти не назвали, але у справі фігурує формулювання, що BMW Піскун розігнав більш ніж на 80 км/год.", - нагадав прес-секретар прокурора Севастополя Валерій Ястремський.

Данила Воронков, який через Піскуна залишився без сім'ї, розповів, що приходив на перше засідання суду і вперше подивився в очі вбивці дружини і доньок.

"Вибачень я від нього не чекав, та й які тут вибачення можуть бути. Слухання по суті призначено на 14 лютого. Справи ми не читали, бо не хотіли ще раз переживати цей кошмар. За весь час слідства ніхто з рідних Піскуна нам не телефонував і нічого не пропонував. Але ми все одно з ними ні про що домовлятися би не стали", - сказав удівець.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/futbolist-vbivcya-gotoviy-vidsiditi-10-rokiv-i-splatiti-12-mln-grn.html

Случайные улицы

пер. Делегатский ул. Яблочкова ул. Авторемонтная ул. Белокур Екатерины ул. Таращанская ул. Героев Войны пер. Лаврский ул. Серафимовича ул. Горловская ул. Чавдар Елизаветы ул. Бонч-Бруевича пер. Межевой спуск Днепровский ул. Баренбойма ул. Сигнальная ул. Кроливницкого ул. Запорожца Петра ул. Проводницкая ул. Бассейная пер. Лабораторный пер. Гродненский пр. Рокоссовского Маршала ул. Постовая ул. Тампере ул. Федорова Ивана
Нас находят по поисковым запросам