Главная > Новости > Тягнибок: влада зробить з Україною "повний капець"

Тягнибок: влада зробить з Україною "повний капець"

Категория: Политика

Лідер найбільшої націоналістичної партії зазначив, що зміни до Конституції в частині проведення чергових виборів парламенту є узурпацією влади.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що нинішня влада встигне зробити з Україною "повний капець".

Так він прокоментував газеті "Коммерсант-Украина" рішення депутатів про продовження терміну повноважень Верховної ради.

"Повний капец зробить вона з країною! Зрозуміло, що для влади проводити зараз вибори невигідно", - відмітив Тягнибок.

"І ще я хочу сказати так званій парламентській опозиції, яка вищить і виступає проти режиму, - це завдяки вашим "зрадникам-тушкам" і ганебній кадровій політиці ми маємо такий результат", - додав лідер партії.

Крім того, партія "Свобода" вважає, що внесення змін до Конституції в частині проведення чергових виборів парламенту в жовтні 2012 року, а президента - у березні 2015 року, є узурпацією влади.

"Депутати Верховної ради перевищили повноваження і усупереч волі виборців фактично узурпували законодавчу гілку влади, остаточно підірвавши її легітимність", - говориться в заяві "Свободи".

На думку партії, це рішення є свідченням ліквідації інституту парламентаризму і парламентської опозиції зокрема, а сама Верховна рада цим рішенням втратила свою законність і не може здійснювати представницькі і законодавчі повноваження.

Як повідомлялося, учора, 1 лютого, Верховна рада схвалила зміни в Конституцію України, що встановлюють дату чергових виборів президента і парламенту.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/tyagnibok-vlada-zrobit-z-ukrayinoyu-povniy-kapec.html

Случайные улицы

ул. Брюсова ул. Огарева ул. Костычева Академика ул. Чабановская ул. Сагайдака Степана ул. Кудри Ивана ул. Руданского Степана ул. Ракетная ул. Драгоманова ул. Вильнюсская ул. Орская ул. Панфиловцев ул. Кошевого Олега ул. Салютная пер. Редутный ул. Добрый Шлях ул. Корабельная спуск Кловский ул. Гродненская ул. 4-линия ул. Локомотивная пл. Севастопольская шоссе Бориспольское шоссе ул. Кулибина ул. Федьковича
Нас находят по поисковым запросам