Главная > Новости > У центрі Києва озброєні чоловіки відкрили стрілянину

У центрі Києва озброєні чоловіки відкрили стрілянину

Категория: Украина

На вулиці Ярославів вал у Києві вранці 2 лютого очевидці бачили шістьох озброєних чоловіків у чорному одязі. Пролунало кілька пострілів.

У середу о 10.20 ранку в центрі Києва на вулиці Ярославів вал сталася бійка зі стріляниною.

За словами очевидців, було схоже на рейдерське захоплення будівлі за адресою Ярославів вал, 3-а. Як пише видання "Левый берег", до будівлі намагалися потрапити шестеро озброєних чоловіків у чорному одязі.

Очевидці повідомляють, що чули 4 постріли.

Як вдалося з'ясувати у київському управлінні міліції, стріляв охоронець однієї з фірм, яка розташована в цьому будинку.

"Виконавча служба приїхала цю фірму виселяти. А в охоронця фірми мабуть нерви здали - він стрельнув з "гумки" в стелю. Жодного криміналу там не було", - розповів керівник Центру громадських зв'язків Головного управління МВС України в Києві Володимир Поліщук.

За наявними даними, у документах, наданих правоохоронцями, присутніми на місці, сказано, що виконавці виконували постанову Господарського суду міста Києва.

Нагадаємо, у грудні 2009 року в перестрілці у центрі Києва був убитий відомий рейдер та кримінальний авторитет Андрій Зайцев. За даними преси, Зайцева було вбито в результаті кримінальних розборок. Ще одна людина, яку обстріляли невідомі, отримала поранення і була госпіталізована.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-centri-kiyeva-ozbroyeni-choloviki-vidkrili-strilyaninu.html

Случайные улицы

аллея Героев Крут ул. Васильченко ул. Ушакова Николая ул. Феодосийская ул. Днепровая ул. Машиноcтроительная ул. Монтажников ул. Ярославская ул. Фруктовая пер. Лаврский ул. Усенко Павла ул. Геофизиков ул. Николаева Архитектора ул. Гарина Бориса ул. Черновола Вячеслава ул. Кудряшова Николая пер. Шишкинский ул. Луговая ул. Жилянская ул. Тельмана ул. Лобачевского ул. Медвинская ул. Макеевская ул. Пшеничная пер. Орловский
Нас находят по поисковым запросам