Главная > Новости > Звільненого за "тєлячью мову" даїшника працевлаштували менеджером

Звільненого за "тєлячью мову" даїшника працевлаштували менеджером

Категория: Украина

Колишній сержант ДАІ Одеси Олександр Швець, якого звільнили за неповагу до української мови, влаштувався працювати менеджером.

Скандально відомий одеський екс-даїшник Олександр Швець, звільнений за публічну демонстрацію неповаги до державної мови, вже знайшов собі нову роботу.

Його працевлаштував депутат Одеської міськради, лідер проросійської партії "Родина" Ігор Марков, пише газета "Сегодня".

"Олександр оформляє документи. Я запропонував йому кілька варіантів. Посада його влаштувала. Він буде працювати в одній з комерційних структур. Не охоронцем, не водієм, а менеджером. Хлопець він нормальний, а тоді його спровокували", - заявив Марков.

За словами самого Швеця, йому запропонували цілком конкурентоздатну зарплату (у ДАІ він отримував близько 1500 грн – прим. ред.). Він все ще роздумує, чи подавати до суду на кривдників, - раніше Швець заявив, що його "спровокували".

Нагадаємо, сержанта звільнили після того, як в Інтернеті з'явилося відео, де він назвав українську "тєлячьєй мовой" і заявив, що "не любить державну мову і ніколи не полюбить".

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/zvilnenogo-za-tyelyachyu-movu-dayishnika-pracevlashtuvali-menedzherom.html

Случайные улицы

пл. Космонавтов ул. Островского Николая ул. Дежнева ул. Орская ул. Институтская ул. Цулукидзе ул. Срибнокольская ул. Радченко Петра ул. Златопольская ул. Рыбалко Маршала ул. Беломорская ул. Декабристов ул. Бобринецкая ул. Майорова Михаила ул. Подлипко ул. Запорожца Петра пер. Охотский ул. Феодосийская пер. Белинского Чеслава ул. Кадиевская ул. Минина ул. Купянская ул. Лазо Сергея пер. Минский пл. Тульская
Нас находят по поисковым запросам