Главная > Новости > Уряд очікує на 100 мільярдів інвестицій

Уряд очікує на 100 мільярдів інвестицій

Категория: Финансы

Прем'єр-міністр Азаров зазначив, що уряд розглядає програму розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності на 2011 рік і на період до 2015 року.

Інвестиційна політика Кабінету міністрів допоможе вже в 2011 році додатково залучити 100 млрд. гривень інвестицій.

Про це заявив сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання уряду, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

Азаров зазначив, що сьогодні уряд розглядає програму розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності на 2011 рік і на період до 2015 року.

"Це стратегічний документ. Він визначить розвиток нашої економіки на середньострокову перспективу і одночасно закладе основу принципових структурних змін в економіці", - підкреслив він.

Прем'єр підкреслив, що державна підтримка має бути лише каталізатором для залучення приватних інвестицій, а основною суттю модернізації повинні бути залучені кошти.

"Ми передбачаємо, що в результаті наших дій тільки у 2011 році ми зможемо залучити додатково 100 млрд. гривень інвестицій, що забезпечить додаткове зростання ВВП на 1,5-2% від прогнозного", - також заявив він.

Глава уряду підкреслив, що система державних стимулів повинна дати можливість залучити на кожну гривню державних грошей від 4 до 6 гривень приватних інвестицій.

"Таким чином, будуть створені так звані "точки зростання", які стануть базою для розвитку високотехнологічних галузей та для регіонального розвитку", - додав глава уряду.

Азаров зазначив, що програма визначає концентрацію інвестиційних та науково-технічних ресурсів України на основних цілях: загальна модернізація економіки, збільшення частки високотехнологічних виробництв, створення високопродуктивних робочих місць з високим рівнем оплати праці тощо.

Источник: http://tsn.ua/groshi/uryad-ochikuye-na-100-milyardiv-investiciy.html

Случайные улицы

ул. Набережно-Крещатикская ул. Глубочицкая ул. Редутная ул. Герцена ул. Михайловская ул. Псковская аллея Петровская пр. Победы ул. Градинская ул. Цветаевой Марины ул. Коцюбинского ул. Дашавская ул. Розовая ул. Горбунова Академика ул. Красноткацкая ул. Кучера Василия пл. Героев Бреста ул. Потебни Академика ул. Спасская пер. Народный ул. Антонова-Овсеенко ул. Космодемьянской ул. Щербакова ул. Моринецкая ул. Лукьяновская
Нас находят по поисковым запросам