Главная > Новости > Росія не поспішає продовжувати дію мита на українські труби

Росія не поспішає продовжувати дію мита на українські труби

Категория: Финансы

У Мінпромторгу РФ запевнили, що постанова про збереження мит уже підписана, і вони продовжені до 2015 року.

У вівторок, 1 лютого закінчився термін для продовження Росією мит щодо імпорту українських сталевих труб. Постанова уряду РФ про це так і не була опублікована, що дало українським виробникам підставу заявити про скасування обмежень.

Відповідно до російського законодавства 31 січня - останній день, коли РФ могла продовжити мита, пише газета "Коммерсант-Украина".

"Виходячи з інформації, розміщеної на сайтах уряду і Мінпромторгу РФ, а також публікацій в офіційній пресі - "Російській газеті", таку постанову уряд РФ не приймав", - повідомили в Українській асоціації підприємств чорної металургії "УкрМет".

За даними асоціації, скасування мит також підтвердили в апараті уряду РФ.

Якщо Мінпромторг РФ захоче ввести нові мита, то спочатку буде зобов'язаний провести нове розслідування, що може відтермінувати введення заходів щонайменше до другого півріччя 2011 року, вважають в асоціації.

У Мінпромторгу РФ запевнили, що постанова про збереження мит уже підписана, і вони продовжені до 2015 року.

Крім того, на обсадні труби мита збільшені з 11,4% до 18,9%, на насосно-компресорні - з 18,1% до 19,9%, на нафтогазопровідні і гарячедеформовані загального призначення - з 8,9% до 19,4-37,8%.

"Відповідний документ буде оприлюднено найближчим часом", - відзначили в міністерстві.

В апараті уряду РФ уточнили, що "часто підписані главою уряду документи офіційно публікуються із затримкою, часом тижневою".

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України підтвердили, що раніше російська сторона повідомила їх не тільки про продовження мит, а й про їх збільшення.

У Мінпромторгу РФ уточнили, що повторне розслідування імпорту було проведене в 2010 році з ініціативи Фонду розвитку трубної промисловості РФ.

За даними Мінекономрозвитку, дія мит поширюється на продукцію Дніпропетровського трубного заводу, Нікопольського заводу "ЮТіСТ", а також Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча.

Источник: http://tsn.ua/groshi/rosiya-ne-pospishaye-prodovzhuvati-diyu-mita-na-ukrayinski-trubi.html

Случайные улицы

пер. Балтийский бульв. Верховного Совета ул. Короленковская ул. Лазо Сергея ул. Орловская пер. Стратегический пер. Садовый ул. Ольгинская ул. Запорожца Петра дорога Набережно-Рыбальская ул. Некрасова ул. Макаренко ул. Петропавловская ул. Светлогорская бульв. Леси Украинки ул. Симферопольская ул. Заднепровского Михаила ул. Белицкая ул. Сосницкая ул. Пятигорская ул. Дыбенко Павла ул. Верховинца Василия ул. Кибальчича Николая ул. Андреевская пл. Святошинская
Нас находят по поисковым запросам