Главная > Новости > Азаров: влада захищатиме громадян перед високими тарифами

Азаров: влада захищатиме громадян перед високими тарифами

Категория: Финансы

Голова уряду пообіцяв, що у людей з пенсією в 1000 гривень плата за житлово-комунальні послуги не перевищуватиме 100 гривень.

Влада взяла на себе зобов'язання захищати громадян в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду у середу.

"Держава взяла на себе захист громадян в умовах підвищення тарифів, тому - ніяких спекуляцій на тему, що з пенсією в 1000 гривень доведеться платити за житлово-комунальні послуги наприклад 500 гривень, бути не може. Максимальна плата для таких людей становить не більше 100 гривень - все інше доплачує держава", - наголосив він.

"Уряд надав широкі повноваження місцевій владі, органам соціальної політики, приймати спеціальні рішення в кожному випадку, де обстеження матеріального стану сім'ї свідчить, що ця сім'я потребує допомоги", - заявив Азаров.

Водночас, за словами прем'єра, люди, які мають достатній дохід, повинні платити "відповідну плату за житлово-комунальні послуги".

Він наголосив, що "минулого року середня зарплата по країні виросла на 400 гривень".

За словами прем'єра, "в середньому на 5 тис. гривень у рік працюючі люди отримують більше".

Як повідомлялося, за даними Держстату, у 2010 році середньомісячна зарплата штатних працівників в Україні зросла на 20% у порівнянні з 2009 роком і склала 2239 гривень.

При цьому середня зарплата у 2010 році в Україні була приблизно на третину нижчою, ніж у 2008 році.

Розмір мінімальної зарплати на 31 січня 2010 року становив 941 гривні. Держбюджетом на 2011 рік заплановане поступове його збільшення до 1004 гривень.

Пенсії нижче 1 тис. гривень в Україні отримують близько 8,5 млн. осіб з 13,7 млн. пенсіонерів.

Источник: http://tsn.ua/groshi/azarov-vlada-zahischatime-gromadyan-pered-visokimi-tarifami.html

Случайные улицы

ул. Семашко ул. Госпитальная пр. Гагарина Юрия ул. Балакирева пер. Полесский пер. Минский ул. Воздвиженская ул. Боткина ул. Вербицкого - Архитектора ул. Ясная ул. Радостная ул. Комбайнеров ул. Промышленная ул. Лисичанская ул. Сивашская ул. Тульчинская ул. Хохловых Семьи ул. Глубочицкая ул. Некрасова ул. Жилянская ул. Навашина Академика ул. Вавиловых пер. Лабораторный ул. Чернобыльская ул. Градинская
Нас находят по поисковым запросам