Главная > Новости > Уряд витратить 200 мільйонів на соціальні картки

Уряд витратить 200 мільйонів на соціальні картки

Категория: Финансы

Запустити карту в 2011 році повинні відразу у п'яти регіонах: Києві та області, а також у Харківській і Чернівецькій областях і в Криму.

Експериментальний проект із упровадження електронної соціальної картки повинен стартувати вже у 2011 році. На його реалізацію у бюджеті передбачено 200 млн. гривень.

За словами співавтора концепції, депутата Верховної ради Валерія Коновалюка, запустити карту повинні відразу у п'яти регіонах: Києві та області, а також у Харківській і Чернівецькій областях і в Криму, пише газета "Дело".

Для старту проекту необхідно прийняття відповідного законопроекту, і затвердження програми уряду.

Автори концепції розраховують, що в першій половині року почнеться поетапна реалізація проекту, і вже до кінця року будуть перші її результати, після чого можна буде проаналізувати її ефективність.

"У Дніпродзержинську після введення транспортної картки для пільговиків дотації з міського бюджету транспортному комунальному підприємству знизилися в чотири рази. Обсяг коштів, який сьогодні направляється державою на соціальні виплати - більш, ніж 30 млрд. гривень. Вони використовуються не зовсім ефективно. Рівень зловживання цими бюджетними грошима досить високий. Думаю, що реалізація проекту окупиться за кілька років", - говорить Коновалюк.

У вівторок консорціум "ЄДАПС" презентував проект електронної соціальної карти, розробленої в рамках концепції загальнодержавної автоматизованої системи "Електронний соціальне посвідчення".

За інформацією члена Ради директорів консорціуму "ЄДАПС" Георгія Бейліна, пропонована групою розробників система із упровадження електронної соціальної карти дозволить довести до кожного пільговика повну інформацію про його пільги, забезпечити їх надання, більш повний і точний облік одержання пільговиком послуг, перехід від паперових актів звірки до автоматичного формування інформації.

Учасники проекту стверджують, що упровадження прозорої системи розподілу соціальних пільг забезпечить економію держбюджету в обсязі 5-10 млрд. гривень щорічно, а соціальна допомога стане адресною.

Источник: http://tsn.ua/groshi/uryad-vitratit-200-milyoniv-na-socialni-kartki.html

Случайные улицы

ул. Десятинная пер. Путивльский пер. Грузинский ул. Фанерная ул. Островского Николая ул. Энтузиастов ул. Николая Амосова ул. Волховская ул. Сокальская пер. Чеховский ул. Барбюса Анри ул. Терещенковская ул. Сковороды Григория ул. Василия Алексухина пл. Луначарского ул. Винницкая ул. Саперное Поле ул. Галицкая ул. Ясная ул. Промышленная ул. Комбайнеров ул. Привокзальная пер. Госпитальный ул. Пехотная ул. Коцюбинского Юрия
Нас находят по поисковым запросам
социальний проект Лазо ул.