Главная > Новости > У кримських готелях запровадять систему all inclusive

У кримських готелях запровадять систему all inclusive

Категория: Финансы

Кримський all inclusive буде відрізнятися від єгипетського і турецького варіантів,

У кримських готелях будуть впроваджувати систему all inclusive - "все включено". Про це розповів керівник Мінкурортів і туризму Автономної республіки Крим Олександр Лієв.

Проте, за його словами, кримський all inclusive буде відрізнятися від єгипетського і турецького варіантів, пише газета "Сегодня".

"Ми не будемо позиціонувати цю систему як "обжираловку", - заявив міністр. Він відзначив, що туристам будуть пропонувати здорове харчування, різні дієти, кухню з місцевим колоритом і зі своїх продуктів.

"Протягом року ми вже будемо пропонувати такі розробки на навчальних семінарах для персоналу готелів і показувати на конкретних прикладах, що навіть при завантаженні готелю на третину вигідно вводити систему "все включено", - відзначив Лієв.

Що конкретно буде включено в Криму - поки неясно: перелік послуг ще розробляють. Натомість, як пише видання, у багатьох готелях сумніваються, що all inclusive приживеться: щоб зробити цю систему вигідною, потрібно піднімати ціни, а вони й так високі.

Як зазначають у свою чергу експерти, слабкими місцями в Криму залишаються у порівнянні з Туреччиною і Єгиптом короткий купальний сезон (червень-вересень) і відстала інфраструктура (погані дороги, проблеми водопостачання).

Але в деяких готелях уже вводять "все включено". За словами директора з маркетингу одного з готелів Ялти Олега Фесенка, з цього тижня гостям пропонують 3-разове харчування, і базове лікування.

Зазначимо, як повідомив нещодавно посол України в Росії, цього року Крим збирається переорієнтуватися під прийом російськіх турістів в Криму.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-krimskih-gotelyah-zaprovadyat-sistemu-all-inclusive.html

Случайные улицы

пр. Гагарина Юрия ул. Красицкого ул. Волховская ул. Полесская ул. Кудри Ивана пер. Липский пл. Московская пер. Красноармейский ул. Минина ул. Петровского ул. Плеханова ул. Хмельницкая ул. Неманская ул. Школьная ул. Гвардейская ул. Алексеевская шоссе Брест-Литовское шоссе ул. Живописная ул. Строкача Тимофея ул. Боровиковского ул. Тростянецкая ул. Серповая ул. Ковалевской Софьи ул. Сретенская ул. Вокзальная
Нас находят по поисковым запросам