Главная > Новости > Україна приєдналася до Енергетичного співтовариства

Україна приєдналася до Енергетичного співтовариства

Категория: Финансы

Сторони вже приступили до практично імплементації угод енергетичного співтовариства шляхом розробки конкретного плану дій.

Україна стала повноправним членом організації Енергетичного співтовариства.

Після закінчення всіх формальних процедур з 1 лютого Україна набула членства у цій організації. У зв'язку з цим директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Славчо Нейков зазначив, що даний крок є вирішальним для всієї організації, оскільки розширює сферу її діяльності.

За його словами, сторони вже приступили до практично імплементації угод енергетичного співтовариства шляхом розробки конкретного плану дій, який відображає аналіз секретаріату щодо реальної ситуації в України в енергетичному секторі.

Документом також передбачаються практичні кроки, які ще необхідно зробити українській стороні для завершення приймання вторинної законодавства в енергетичній сфері.

Експерти припускають, що вступ України до Європейського енергетичного спiвтовариства унеможливить об'єднання "Нафтогазу" і російського "Газпрому".

Источник: http://tsn.ua/groshi/ukrayina-priyednalasya-do-energetichnogo-spivtovaristva.html

Случайные улицы

ул. Новороссийская ул. Яблочкова пер. Руднева ул. Черняховского ул. Феодосийская бульв. Роллана Ромена ул. Предславинская ул. Новаторов ул. Короленковская ул. Тупикова Генерала ул. Новоконстантиновская спуск Фрометовский ул. Пулюя ул. Руставели Шота ул. Федько Ивана ул. Моторная ул. Кунанбаева Абая ул. Пуща-Водицкая ул. Калинина шоссе Стратегическое ул. Руднева ул. Космодемьянской ул. Каменяров ул. Лодыгина пер. Артиллерийский
Нас находят по поисковым запросам
Україна приєдналася до Енергетичного Співтовариства