Главная > Новости > Росіяни загубили у космосі супутник, який потім знайшли американці

Росіяни загубили у космосі супутник, який потім знайшли американці

Категория: Наука и IT

За попередньою інформацією, супутник міг збитися з курсу через неполадки в роботі розгінного блоку.

Російські наземні служби не зуміли встановити зв'язок з геодезичним супутником військового призначення "Гео-ІК-2", повідомили джерела у ракетно-космічній галузі РФ. Натомість, американські засоби спостереження вже виявили супутник.

"Гео-ІК-2" був виведений на орбіту увечері 1 лютого за допомогою ракети-носія "Рокот". Запуск був здійснений з космодрому "Плесецьк", розташованого в Архангельській області. Супутник "Гео-ІК-2" повинен був проводити геодезичні вимірювання високої точності.

На борту супутника був радіовисотомір SADKO, оптична ретрорефлекторна антена, апаратура допплерівської системи і бортовий синхронізуючий пристрій. Передбачалося, що цей апарат стане першим кроком на шляху відродження космічної геодезичної програми після 25-річної перерви.

Поки в США спостерігають за "Гео-ІК-2", в Росії проводиться комплекс заходів щодо визначення параметрів орбіти космічного апарату. За попередньою інформацією, супутник міг збитися з курсу через неполадки в роботі розгінного блоку.

Нагадаємо, за два місяці до цього Росія втратила три апарати системи ГЛОНАСС, які не були виведені на задану орбіту через відхилення ракети-носія "Протон" від курсу. Згодом супутники впали в Тихий океан. Збиток від їх втрати склав, за підрахунками Роскосмосу, 2,5 мільярда рублів. За підсумками грудневої аварії були звільнені двоє керівників РКК "Енергія".

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/rosiyani-zagubili-u-kosmosi-suputnik-yakiy-potim-znayshli-amerikanci.html

Случайные улицы

ул. Щорса ул. Гончара Олеся бульв. Кольцова ул. Батуринская пер. Стадионный ул. Красноармейская ул. Коллекторная бульв. Перова ул. Ракетная ул. Тропинина ул. Дубенская пер. Промышленный ул. Гамарника спуск Днепровский бульв. Русановский ул. Флоренции ул. 4-линия ул. Санаторная ул. Бассейная пр. Курбаса Леся ул. Кроливницкого ул. Бучанская ул. Радищева ул. Медицинская ул. Качалова
Нас находят по поисковым запросам
супутник росіяни ік протон