Главная > Новости > Американці розкрили секрет "єврейського довголіття"

Американці розкрили секрет "єврейського довголіття"

Категория: Наука и IT

Вчені провели генетичний аналіз зразків крові 86 ашкеназьких довгожителів, які, не дивлячись на середній вік в 97 років, не мали серйозних проблем із здоров'ям.

Американські учені виявили у довгожителів євреїв-ашкеназів підвищену активність ферменту тіломерази, зумовлену мутацією відповідного гена.

Теломераза відновлює фрагменти ДНК, що розташовані на кінцях хромосом і несуть захисну функцію.

У більшості клітин людського організму тіломераза заблокована. Її активність спостерігається лише в стовбурових і статевих клітинах. Розблокування цього ферменту в решті (диференційованих) клітин розглядається як потенційне "лікування від старості".

Дослідники з Медичного коледжу Альберта Ейнштейна зібрали для генетичного аналізу зразки крові 86 ашкеназьких довгожителів, які, не дивлячись на середній вік в 97 років, не мали серйозних проблем із здоров'ям. Кров зібрали також у 175 їх нащадків і у 93 членів контрольної групи, в роду яких були люди із звичайною тривалістю життя.

Виявилось, що у довгожителів рівень тіломерази значно більше, ніж у членів контрольної групи. Причому ці особливості передаються по спадковості, тобто обумовлені певним варіантом гену ферменту.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/amerikanci-rozkrili-sekret-yevreyskogo-dovgolittya.html

Случайные улицы

ул. Дмитриевская ул. Чкалова ул. Большая Окружная ул. Кулибина ул. Матеюка Николая ул. Фрометовская ул. Милославская ул. Дежнева ул. Костычева Академика ул. Суздальская пл. Привокзальная пл. Анкары ул. Грабовского Павла ул. Бальзака Оноре де ул. Ижевская ул. Бортницкая ул. Пика Вильгельма ул. Энтузиастов ул. Вышгородская ул. 1-я линия ул. Симферопольская ул. Шмадта Отто ул. Мыльчакова ул. Днепродзержинская ул. Сивашская
Нас находят по поисковым запросам
тіломераза секрет євреїв