Главная > Новости > Хірурги навчилися лікувати від депресії

Хірурги навчилися лікувати від депресії

Категория: Наука и IT

Процедура лікування депресії передбачає введення під шкіру проводків, завдяки яким області мозку, що знаходяться в пригніченому стані, відчують електричну стимуляцію.

Депресія, виявляється, лікується не тільки гіпнозом і таблетками, а й хірургічним шляхом. Так, 62-річна британка Шейла Кук стала першою, кого вилікували від цього психічного розладу за допомогою операції.

Пенсіонерка почала страждати депресією близько десяти років тому, і які б методи не пропонували лікарі, лікування не приносило видимих результатів.

Чоловік нещасної навіть пішов з роботи і переїхав з депресивною дружиною до узбережжя моря в надії, що вона одужає. Проте всі зусилля виявилися марними.

Зрештою, жінці було запропоновано вперше за всю історію медицини провести так звану глибоку стимуляцію мозку. У ході такої маніпуляції нейрохірурги впливають безпосередньо на області, від яких залежить наявність депресивних станів.

Процедура передбачає введення під шкіру найтонших проводків, завдяки яким області мозку, що знаходяться в пригніченому стані, будуть відчувати постійну електричну стимуляцію.

Ефект перевершив всі очікування. Вже за кілька тижнів жінка змогла відчувати щастя та задоволення від життя.

"Це приголомшливий ефект! Всього за два тижні моє життя змінилося. Вперше за десять років я відчуваю себе щасливою! Я читаю газети, роблю домашню роботу і ходжу на прогулянки", - розповідає Шейла.

Втім, хірурги запевняють, що поки рано говорити про довгострокові результати цієї операції.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/hirurgi-navchilisya-likuvati-vid-depresiyi.html

Случайные улицы

ул. Студенческая ул. Теслярская ул. Регенераторная ул. Зеленогорская бульв. Перова ул. Ярославская ул. Расковой Марины ул. Белецкого Академика ул. Приречная ул. Кировоградская ул. Смелянская ул. Фрунзе ул. Нищинского Петра ул. Ильинская ул. Туманяна Ованеса ул. Софиевская ул. Литвиненко-Вольгемут ул. Руставели Шота ул. Верхнегорская ул. Бойко Ивана ул. Кустанайская ул. Металлистов ул. Житкова Бориса ул. Лыбедская ул. Бондарская
Нас находят по поисковым запросам